Automatická digitální líheň WQ-15. Pro 15 vajec

Kód: ALWQ15
1 936 Kč 1 600 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení

Plně automatická líheň s digitálním displejem, nastavitelnou teplotou (20-40 °C) a automatickým otáčením vajec každé dvě hodiny. Nabízí možnost dolíhnutí.

Detailní informace

Více než 97 % spokojených sousedů

Pro lepší sousedství - udržitelný e-shop

Zboží klidně vraťte
až za 100 dní

Už žádná nejistota s případnou reklamací

Detailní popis produktu

Automatická líheň pro 15 ks velkých vajec. Jedná se o plně automatickou líheň a inkubátor. Vajíčka v líhni se každé dvě hodiny otočí. Pomocí tlačítek lze jednoduše nastavit teplotu, kterou bude líheň držet. Na displeji lze sledovat teplotu v líhni a vlhkost v líhni. Kapacita líhně je 15 velkých vajec (husa, kachna, slepice, bažant.

  • Vajíčka se otočí automaticky každé dvě hodiny (frekvenci lze upravit podle potřeby dle návodu).
  • Líheň můžete vrátit do 14 dní od doručení a garantujeme Vám plné vrácení peněz v případě nespokojenosti.
  • Líheň má digitální displej na rozdíl od jiných líhní v °C. Je možné nastavit teplotu od 20 °C do 40 °C po 0,1 °C krocích stisknutím tlačítek (+) a (-).
  • 3 dny před koncem líhnutí lze vyjmout plastové držáky a vajíčka uložit na plastovou podlahu k dolíhnutí. Líheň tedy skvěle funguje i jako dolíheň. 

Technické parametry

  • Výkon: 80 W
  • Příkon: 220 V
  • Frekvence: 50/60 Hz
  • Kapacita: 15 velkých vajec - (20 - 40 mm průměr)
  • Rozměry: 47 x 27 x 31 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické líhně na vejce
EAN: 8594203800038
Délka: 47 cm
Šířka: 27 cm
Výška: 31 cm
Materiál: Plast
Napájení: Elektrické
Výkon: 80 W
Vhodný pro: kachny, husy, slepice, křepelky
Počet vajec: 15 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola