Způsoby balení zásilek

Perfektně a bezpečně zabalené zboží je pro nás prioritou. Proces balení vašich objednávek jsme uzpůsobili tak, abychom minimalizovali riziko poškození během přepravy. Pokud by vám přeci jen dorazilo zboží nějakým způsobem poškozené přepravou, dejte nám prosím obratem vědět, abychom spolu vše co nejdříve vyřešili. U zjevného poškození prosím zásilku od přepravce ani nepřebírejte, případně s ním při převzetí sepište protokol o poškození.

Protože nám záleží na našem okolí a přírodě, využíváme v některých případech pro balení již použité krabice. Zároveň si sami recyklujeme použité kartóny, které dále využíváme jako výplňový materiál.

Níže jsou uvedeny konkrétní příklady balení různých typů zásilek - od těch nejmenších až po ty opravdu nadrozměrné.

Standardní balíkové zásilky

Zboží balíme dle jeho velikosti a váhy do krabic či kartónového obalu. Dále ke zboží přidáváme také výplňový materiál, aby nedošlo k poškození nárazem či neopatrným zacházením. V případě atypického zboží (např. venkovní ohniště) balíme zásilku z důvodu rozměrů, atypického tvaru a lepší manipulace při přepravě do strečové fólie.

Křehké zboží pro jistotu navíc označujeme páskou "Pozor křehké".

mceclip2-15 mceclip5-2

mceclip1-26 mceclip2-16

Zahradní skleníky z polykarbonátu

Obloukové polykarbonátové skleníky vám doručíme ve dvou částech - ocelové profily a polykarbonát. V závislosti na typu konstrukce mohou být profily v krabici, nebo volně ložené. Polykarbonátové desky (cca 2,1 x 6 m) dodáváme ve volně loženém stavu, případně stočené do role (cca 2 x 2 m). Způsob dodání polykarbonátu záleží na více okolnostech (typ přepravce, tloušťka desek, venkovní teplota) a proto nelze předem zaručit, jak vám budou desky doručovány.

 

mceclip0-74 mceclip1-27

Zahradní skleníky ze skla

Skleníky ze skla zasíláme jako soubor profilů v krabici a naformátovaných skel, nejčastěji uložených v dřevěném boxu. Při doručování vám v některých případech může přepravce či náš řidič skla z přepravního boxu vyskládat, a proto je vhodné mít připravené místo pro uložení skla.

mceclip1-19

Kamna, sporáky, krbové vložky

Tento typ nadrozměrného a těžkého zboží (sporáky či krbová kamna) balíme na paletu, která je opatřena dřevěnou klecí, případně je zboží ještě dodatečně chráněno kartónem. Pozor, záruční listy jsou většinou lepeny na vnější obal (abyste je nedopatřením nevyhodili).

mceclip0-71 mceclip1-25