Bazén BESTWAY Fast Set Rattan 3,96 x 0,84 m - 57376

Kód: TP57376
2 670 Kč 2 207 Kč bez DPH
Odeslání do 24 hodin (5 ks)
Možnosti doručení

Rodinný bazén s nafukovacím prstencem o průměru 3,69 metrů a celkovou hloubkou 0,84 metrů v provedení imitace šedý ratan je perfektním společníkem pro všechny, kteří touží po osvěžujících domácích letních radovánkách. Dodáváme v sadě s kartušovou filtrací.

Detailní informace

Více než 96 % spokojených sousedů

Pro lepší sousedství - udržitelný e-shop

Zboží klidně vraťte
až za 100 dní

Už žádná nejistota s případnou reklamací

Detailní popis produktu

Samonosné kruhové rodinné bazény z pevného trojvrstvého vinylu TriTech™ patří díky své cenové dostupnosti a díky jednoduché a rychlé montáži mezi nejprodávanější na trhu. Stačí nafouknout horní prstenec, napustit vodou a stoupající sloup vody bazén sám postaví.
Hlavní předností bazénů BESTWAY je jejich pružná konstrukce, která je odolná proti mechanickému poškození a zároveň vhodná a bezpečná pro děti. Bez problémů odolá všem vodním aktivitám a zaručí vám plnohodnotný zážitek ze široké vodní hladiny. 

Základní vlastnosti tohoto bazénu

 • bazén s pružnou konstrukcí o průměru 3,96 metrů, výšce bazénu 0,84 metrů a hloubce vody 0,68 metrů
 • příjemně rychlá instalace, která zajistí, že se po rozbalení bazénu můžete zhruba za 30 minut koupat
 • vysoce kvalitní zpracování předurčuje bazén k dlouhé životnosti
 • laminovaná fólie TriTech™ je složena ze tří vrstev a vyztužena polyesterovou tkaninou
 • bazén je možné filtrovat pomocí libovolné pískové či kartušové filtrace BESTWAY
 • k tomuto bazénu je dodávána kartušová filtrace s příslušenstvím (1 ks filtrační vložky typ II., hadice na připojení k bazénu)
 • celkově je schopen tento bazén pojmout 7 340 litrů vody

Pořizujete si první bazén a nejste si jisti jaký byste měli vybrat?

Výběr bazénu je především závislý od toho, pro koho a za jakým účelem jej pořizujete. Váš výběr se tak bude lišit v případě, kdy hledáte bazén pro menší děti a jejich seznamování se s vodou, nebo ve chvíli, kdy hledáte bazén pro větší děti a dospělé, který bude muset odolat jejich společnému vodnímu dovádění.

Přemýšlíte, zda je tento bazén pro vaše potřeby dostatečně velký?

Pro tyto případy jsme pro vás připravily jednoduchý přehled, který vám pomůže si vybrat vhodný typ bazénu dle typu plánovaných aktivit.

  • Pro nejmenší děti = hloubka do 0,5 metru
  • Pro malé děti = hloubka zhruba 0,75 metru
  • Společné rodinné vyžití = hloubka okolo 1 metru
  • Pro náročnější milovníky vodních radovánek = nad 1 metr hloubky

Máte obavy, zda bazén zvládnete postavit sami?

Není se vůbec čeho bát, bazény značky BESTWAY se sestaví opravdu snadno. V případě tohoto bazénu Fast Set je možné zhruba do 30 minut od rozbalení bazénu z krabice začít napouštět vodu a následně začít s koupáním. Rozbalte obsah krabice a rozestavte si všechny komponenty. 

Před zahájením stavění bazénu si dobře rozmyslete, kam bazén na zahradu chcete umístit. Výrobce důrazně doporučuje stavbu bazénu na zcela rovné ploše, která je očištěna od veškerých nerovností — kamenů, větví či odstraníme travnaté drny. Na vybrané místo rozložte podložku pod bazén a na ni rozprostřete bazén rozložením jeho stěn a dna. Pro snazší manipulaci s fólií nechte rozložený bazén 2 hodiny na slunci. Jak konkrétně se bazén sestavuje se můžete podívat na následujícím videu.

Balení obsahuje

 • bazén Fast Set a
 • záslepky průchodů stěn bazénu.

 

Součástí balení je podrobný návod, který vás při stavbě bazénu provede krok za krokem.

Nevíte, jakou filtraci k tomuto bazénu použít?

K bazénům Bestway můžete volně použít jakoukoli kartušovou či pískovou filtrace BESTWAY. Pro snadné napojení filtrace jsou na stěně bazénu připraveny průduchy. K tomuto bazénu je dodávána kartušová filtrace s filtračním výkonem 2006 l/hod a s příslušenstvím (1 ks filtrační vložky typ II., hadice na připojení k bazénu). 

Nepatříte mezi velké otužilce a chtěli byste v bazénu udržovat teplou vodu?

Máme pro vás nabídku solárních ohřevů, které jsou jednoduché na instalaci a perfektně se hodí na ohřev vody v bazénu.

Nechcete mít obavy z kvality vody v bazénu?

 • Pro zajištění nezávadné a čisté vody je nutné používat filtraci, kde je na výběr kartušová či písková filtrace.
 • Kartušová filtrace se doporučují spíše k menším bazénům a slouží především k zachycení hrubších nečistot.
 • Pískové filtrace jsou kvalitnější typem, které fungují na bázi přírodního čištění vody. Voda se postupně filtruje přes křemičitý písek, čímž dochází k jemnějšímu zachycování nečistot. Písek ve filtraci je třeba z důvodu opotřebení před každou sezonou vyměnit za nový.
 • Na větší nečistoty – listí či trávu, pak použijeme hladinovou síťku. Nečistot na dně bazénu se poté zbavíme pomocí robotického nebo ručního vysavače. Ruční vysavač je možné jednoduše napojit na výstup z pískové filtrace.
 • pH vody v bazénu je třeba v průběhu sezony pravidelně měřit a následnými přípravky na úpravu pH udržovat její hladinu okolo hodnoty 7. Hodnotu pH změříte pomocí testeru pH
 • Veškerý přehled bazénové chemie najdete v našem e-shopu.

Dbáte na to, aby se všichni návštěvníci bazénu před vstupem osprchovali? Máte obavy ze špinavého dna v bazénu? Případně byste si k bazénu rádi pořídili držák na nápoje?

 • Sprchy, bazénové vysavače, schůdky, folie, krycí plachty a mnoho dalšího vám nabízíme v kategorii příslušenství, abychom vám zajistili co možná nejlepší pocit z domácího osvěžení ve vašem bazénu. 

Jestliže váháte s koupí tohoto bazénu, či si nejste jisti výběrem správné velikosti, zkuste využít našeho bazénového rádce, nebo se nám jednoduše ozvěte. Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat bazén stvořený přesně pro vás. 

Banner_bazeny

Doplňkové parametry

Kategorie: Nafukovací bazény
Produktová řada: Fast Set
Barva: šedý ratan
Výška: 84 cm
Průměr: 396 cm
Filtrace: Kartušová filtrace
Hloubka vody: 68 cm
Konstrukce: Samonosný bazén
Tvar bazénu: Kruhový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 25 let se snaží společnost Bestway vytvářet vysoce kvalitní a inovativní produkty. Úsilí o posílení výzkumu, designu a vývoje umožňuje společnosti neustále rozšiřovat portfolio výrobků a značek. Nabízíme široký výběr nadzemních bazénů, vířivek a příslušenství k nim.