Zdravíčko sousedé. Stále jsme tady pro vás v plném nasazení. Z důvodu vládního opatření však pozastavujeme osobní odběry na pobočce. Přejeme vám co nejméně starostí a pevné zdraví v tomto mimořádném období.

Zahradní skleník Lanitplast KYKLOP 3 x 4 m, 4 mm + Čistič polykarbonátu v ceně 490 kč

Kód: LG1501
Akce + Dárek Nejprodávanější
Značka: Lanit Plast
ZdarmaZdarma 12 199 Kč –20 %
sklenik lanitplast kyklop 4 mm
12 199 Kč –20 % 9 709 Kč / ks 8 024 Kč bez DPH
NA DOTAZ | 1-4 TÝDNY

Obloukový zahradní skleník značky KYKLOP 3 x 4 m díky masivní pozinkované konstrukci s tloušťkou profilů 0,7 mm zaručuje vysokou odolnost. Zasklení prémiovým britským komůrkovým polykarbonátem 4 mm s UV ochranou. Konstrukce skleníku nevyžaduje stavbu žádných základů. Vyniká především svými izolačními schopnostmi a vynikající odolností proti zátěži. 

doprava-na-skleniky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obloukový skleník Lanitplast KYKLOP 3 x 4 m z polykarbonátu je vyroben z masivních žárově zinkovaných profilů síly 0,70 - 0,85 mm. Jednotlivá žebra nosných oblouků jsou od sebe vzdálena pouhých 60 - 80 cm. Díky těmto parametrům vyniká skleník svou odolností a robustností. Kyklop dovoluje zaručeně dosahovat skvělých výsledků na malé ploše, bez ohledu na atmosférické podmínky. 

Zasklení skleníku je tvořeno čirým komůrkovým polykarbonátem o tloušťce 4 mm britské výroby MARLON LONGLIFE (výrobce Brett Martin - Velká Británie). Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne. Polykarbonát splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem vydaným státním zdravotním ústavem. Můžete si tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví. Smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím. 

nezavadna_zelenina

zaruka_10let_na_krupobiti

Řešíte, zda 4 mm nebo 6 mm polykarbonát? 

U 6 mm polykarbonátu samozřejmě skleník disponuje větší celkovou odolností proti vlivům počasí. Zároveň dochází ke zvýšení tepelně-izolačních vlastností, a to zhruba o 20-30 %. Samozřejmostí je ovšem vyšší cena skleníku s 6 mm polykarbonátem, konkrétně cca o 20 %. Pokud ovšem nebydlíte na hřebenech hor, či nepěstujete ve skleníku velmi náročné rostliny, je 4 mm varianta zasklení často dostačující. 

Přední a zadní čela skleníku mají vestavěné dvojité dveře, takže skleníkem je možné procházet z obou stran. Pokud otevřete horní část dveří na obou koncích skleníku, zajistíte tím pohodlné větrání celého sklenku, aniž by do něj měly přístup děti nebo domácí zvířata. V případě, že nechcete montovat druhé dveře v zadní části skleníku, je možné do stěny umístit větrací okénko, do kterého lze namontovat automatický otvírač (k zakoupení jako doplňkové příslušenství).

Obsahem dodávky je kompletní nosná konstrukce a polykarbonátové desky. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Montáž kostry skleníku z profilů vyžaduje relativně více času. Použitý materiál profilů a způsob jejich spojení – šrouby, vytváří velmi stabilní kostru skleníku. Skleník nepotřebuje žádnou podezdívku, protože konstrukce skleníku je připravena na zapuštění do země do hloubky cca 35 cm. Ukotvení skleníku se provádí zakopáním speciálních koncovek kostry do země do obvodového výkopu v zemi. 
Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem, který si můžete stáhnout i s ostatními dokumenty v souvisejících souborech.

Necítíte se na montáž skleníku? Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou, naše montážní týmy jsou vám k službám.

Důležitá upozornění:
1) Pozor - u tohoto modelu skleníku je nutné přesný rozměr předního a zadního čela svépomocí doformátovat z dodaných polykarbonátových desek podle přiloženého návodu.

2) V případě používání přírodních hnojiv, umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

3) Doprava - vzhledem k rozměrům polykarbonátových desek (2,1 x 6 m) je při vykládce nutná asistence.

LANITPLAST KYKLOP 3 x 3 m PC 4 mm
  Profily 1
balík 150 x 7 x 5 cm 10 kg
  Profily 2
balík 155 x 10 x 7 cm 16 kg
  Profily 3
balík 127 x 14 x 13 cm 19 kg
  Polykarbonát 4 mm desky 210 x 600 cm
31 kg

 


banner_skleniky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní skleníky
Záruka: 24 měsíců + prodloužená záruka na vybrané komponenty
Hmotnost: 77 kg
Produktová řada: Kyklop
Barva: stříbrná
Délka: 4 m
? Délka skleníku (zařazení do kategorie): Střední (251 - 500 cm)
Šířka: 3 m
? Šířka skleníku (zařazení do kategorie): 300 cm
Výška: 2,1 m
Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát
Materiál konstrukce: pozinkované ocelové profily
Síla hliníku/ocelového profilu: 0,7 - 0,85 mm
Dveře: 2x jednokřídlé na pantech
Výška dveří: 1,70 m
Šířka dveří: 0,70 m
Zastavěná plocha: 12 m2
Prosklení: Polykarbonát 4 mm
Tvar provedení: Oblouková konstrukce
Tloušťka prosklení: 4 mm
Prodloužená záruka: 10 let na PC
Jéža vypichuje: Nízká cena
Střešní okno: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
3x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RC Avatar autora | 24.3.2020
Sklenik je super. Montaz je sice narocnejsi, ale to asi u vsech takovych skleniku. Zbozi dorazilo v poradku. Ridic super, ochotny mi s timto tezkym nakladem pomoci. Vse jak ma byt.. vrele doporucuji
5
PF Avatar autora | 12.3.2020
Kompletace skleníku je náročná, v příbalu je několik druhů šroubků.Podle návodu je pouze zřejmé na dvou obrázcích jakou délku použít. Po smontování na základě těchto obrázků, si pravděpodobně zákazník může zvolit kam jaký šroubek použije. Dále se mi nelíbí materiál úhelníčků pro čelní a zadní stěnu. Materiál je příliš měkký a při dotahování se prohýbá. Potom nastává to, že spoj je nedokonalý a volný.V příbalu na jedné straně chybí lišty do dveří, které by měly být z horního rohu do spodního rohu-křížem. Na Vašem obrázku jsou vyobrazeny.Na druhé straně jsou jiné příchytky a lištičky navíc, které se skleníkem nemají nic společného, alespoň ne podle obrázků v návodu na sestavení. Jinak jsem spokojen s dodávkou a věřím, že splní svůj účel. Falta Petr
4
Avatar autora | 6.9.2019
rychlá montáž
5
Avatar autora | 6.9.2019
Cenově výhodné, praktické.