Závěsná sada LEGI 4 m na popínavé rostliny pro zahradní skleníky

Kód: ZJ44
350 Kč 289 Kč bez DPH
Odeslání do 24 hodin (27 ks)
Možnosti doručení

Závěsná sada LEGI je ideálním doplňkem pro váš skleník, zvláště pokud se věnujete pěstování rajčat, okurek, květin a dalších popínavých rostlin. S její pomocí můžete tyto rostliny snadno přivázat k nataženému lanu, což vám umožní zvýšit výnosy a vytvořit si plně využitý záhon.

Detailní informace

Více než 96 % spokojených sousedů

Pro lepší sousedství - udržitelný e-shop

Zboží klidně vraťte
až za 100 dní

Už žádná nejistota s případnou reklamací

Detailní popis produktu

Tato závěsná sada LEGI pro obloukové skleníky je ideálním řešením, pokud se věnujete pěstování popínavých rostlin, jako jsou rajčata, okurky a květiny, které můžete snadno připevnit k nataženému lanu. Každá sada obsahuje ocelová lana, provlékací oka a šrouby.

Součástí je materiál pro dvě řady pro 4 metry dlouhý skleník. Obsah balení je dimenzován na rozestup oblouků 0,67 m. Sadu lze tedy použít i pro skleníky s rozestupem oblouků 1 m.

Pokud máte v plánu pěstovat rostliny na dvou záhonech a na jednom záhonu budete mít alespoň dvě řady rostlin, doporučujeme zvážit pořízení dvou sad pro optimální využití. 

banner-video-zavesna-sada-LEGI

Doplňkové parametry

Kategorie: Závěsné sady LEGI na popínavé rostliny
Materiál: Ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LEGI® je privátní značkou ZAHRADY JEŽEK, která nabízí v Evropě vyráběné a zákazníky prověřené produkty pro vaši zahradu a domácnost.

V našem sortimentu naleznete: