Past na ovocné mušky SwissInno včetně návnady

Kód: SW1237001
185 Kč 153 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Možnosti doručení

Swissinno Past na ovocné mušky Natural kontrol přitahuje hmyz do pasti prostřednictvím speciálně vyvinuté návnady a světla, které prochází skrz transparentní stěnu krytu. Včetně návnady. 

Detailní informace

Více než 96 % spokojených sousedů

Pro lepší sousedství - udržitelný e-shop

Zboží klidně vraťte
až za 100 dní

Už žádná nejistota s případnou reklamací

Detailní popis produktu

Specifikace

Opakovaně použitelná past na hmyz se skládá ze dvou částí. Přitahuje hmyz do pasti prostřednictvím speciálně vyvinuté návnady a světla, které prochází skrz transparentní stěnu krytu. Náhradní návnady se dají dokupovat. Past s návnadou okamžitě zamezí napadení ovoce ovocnými muškami. Lapač je vyroben z robustních, trvanlivých plastových výlisků a může být použit znovu a znovu: jednoduše jej vypláchněte vodou po použití a naplňte ho novou návnadovou.

Jak past funguje?

Ovocné mušky se často nacházejí v obytných a kuchyňských prostorech na ovoci, zemině či kuchyňském kompostu. Proto je vhodné umístit lahvičku na ovocné mušky SWISSINNO vedle místa, kde se mušky nacházejí. Past na ovocné mušky samozřejmě funguje i v případě, že některé místnosti jsou již kontaminovány. Návnada je speciálně vyvinutá pro ovocné mušky a náramně je láká. Hmyz se utopí uvnitř pasti. Praktický design umožňuje snadné doplňování.

Údržba pasti

Jakmile se v kapalné návnadě utopí velké množství ovocných mušek, doporučujeme se jich zbavit, vypláchnutím pasti a vložit novou návnadu. Tím je zajištěna optimální účinnost pasti na ovocné mušky a udržuje se vysoká úroveň hygieny po celou dobu.

Jak se past používá?

1. Otevřete balení a nalijte kapalnou návnadu do pasti. Zavřete lapač a umístěte jej tam, kde jsou ovocné mušky aktivní, zejména pro maximální efektivitu, vedle misky ovoce. 

                 Past na ovocné Mušky              Past na ovocné Mušky

Balení a způsob doručení

Produkt Vám doručíme standardní balíkovou přepravou a bude zabalen tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Samotný způsob zabalení závisí na počtu objednaných kusů i dalších položkách objednávky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADA
Šířka: 8,4 cm
Výška: 13 cm
Hloubka: 5,2 cm
Druh: past
Doba účinosti: 30 dní
Druh škůdce: ovocné mušky
Hmotnost: 79 g
Návnadá součástí: ano
Oblast použití: interiér
Typ pasti: biologická, preventivní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švýcarská firma SwissInno vytváří inovativní a udržitelně kvalitní design s ohledem na přírodu. S nadšením a upřímným respektem k přírodě pracuje na dalších řešeních, vždy s nejvyššími standardy kvality, je jednou z vedoucích společností na trhu s moderní ochranou před škůdci v Evropě. V současné době se několik jejích produktů pyšní certifikátem "Blue Angel". 

Swissinno Česko - Home | Facebook