Ohniště LEGI Helios 60 cm

Kód: ZJP-PAL-PAN33-N60CM
2 399 Kč 1 983 Kč bez DPH
Odeslání do 24 hodin (7 ks)
Možnosti doručení

Přenosné ohniště Helios je vysoké kvalitní ohniště o průměru 60 cm, které ocení všichni milovníci letního posezení u otevřeného ohně. Toto ohniště nabízí jak praktické, tak dekorativní využití a vše navíc bez velkého poničení trávníku. Zesílená 2 mm ocel nabízí kvalitu a odolnost.

Detailní informace

Více než 96 % spokojených sousedů

Pro lepší sousedství - udržitelný e-shop

Zboží klidně vraťte
až za 100 dní

Už žádná nejistota s případnou reklamací

Detailní popis produktu

Máte rádi pohled do plápolajícího ohně, ale absence zahrady nebo krásně pěstěný trávník vám nedovolí založit si na zemi vlastní táborák? Přenosné ohniště je ideální doplněk na vaší zahradu či terasu pro dlouhé letní večery a nabízí skvělý způsob jak snadno, rychle, bezpečně a bez zbytečného nepořádku rozdělat otevřený oheň, který může mít praktické i dekorační využití.

Materiál

Ohniště LEGI je oproti jiným značkám vyrobeno ze zesílené, černé, 2 mm oceli, která odolává žáru a zajišťuje dlouhou životnost a odolnost po dlouhé roky. 

Specifikace

Designové a funkční přenosné ohniště má zesílenou konstrukci. Praktický tvar umožňuje ohni hořet i při silném větru a díky třem masivním nohám je ohniště vysoce stabilní. Díky madlům lze ohniště snadno přenášet. Samotná konstrukce ohniště je vysoce stabilní a pevná.

Výhody ohniště LEGI 

 • Flexibilní umístění: Může být umístěno kdekoliv na vaší zahradě nebo terase, což vám umožní vychutnat si plápolající oheň bez ohledu na povrch.
 • Snadné a bezpečné použití: Rychle a bezpečně rozděláte oheň bez zbytečného nepořádku. Ideální jak pro praktické účely, tak jako dekorativní prvek.
 • Stabilní konstrukce: Vysoko umístěná mísa chrání povrch pod ohništěm před poškozením. Díky třem masivním nohám je ohniště vysoce stabilní.
 • Odolné proti větru: Tvar ohniště umožňuje ohni hořet i při silném větru, takže si můžete vychutnat oheň za jakýchkoliv podmínek.
 • Přenosné: Díky praktickým madlům lze ohniště snadno přenášet a umístit přesně tam, kde ho chcete mít.
 • Výška ohniště:  Výška udržuje žár dále od země nebo povrchu, kde je ohniště umístěno. Zabráníte tak poškození trávníku nebo podlahy.

Příslušenství 

Kromě samotného ohniště je důležité mít také vhodné příslušenství, které vám umožní využít všechny možnosti a výhody přenosného ohniště. 

Ochranné kryty

 • Kryty zabraňují vylétávání jisker a žhavých uhlíků. Díky tomu můžete ohniště používat i na terase nebo v blízkosti domu, aniž byste se museli obávat poškození. Kryty jsou zároveň dekorativní a 

Ochranná víka

 • Ochranná víka chrání vaše ohniště před nepříznivými povětrnostními podmínkami a prodlužují jeho životnost. Dají se využít i k bezpečnému zhášení ohně. Ohniště LEGI jsou kompatibilní s kryty s vykrojením.

Rošty a grilovací mřížky

Grilovací nářadí

 • Grilovací nářadí vám umožní snadno manipulovat se dřevem nebo dřevěným uhlím a udržovat ohniště v čistotě. Zároveň slouží k opékání a úpravě potravin

Palivo a podpalovače

 • Speciální dřevěné a uhlíkové brikety a podpalovače usnadňují zapalování ohně a zajišťují rovnoměrné a dlouhotrvající hoření.

Podívejte se nabídku příslušenství, které je určené právě pro toto ohniště.

Parametry

 • průměr ohniště: 60 cm
 • celková výška ohniště: 30 cm
 • vzdálenost dna ohniště od země: 14 cm
 • hmotnost: 13 kg 
 • tvar: kulatý

Balení a způsob doručení

Produkt Vám doručíme standardní balíkovou přepravou a bude zabalen tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Samotný způsob zabalení závisí na počtu objednaných kusů i dalších položkách objednávky. Samotné ohniště bude nejčastěji zabaleno ve strečové fólii. 

mceclip2-16

Co o produktu říkají zákazníci

"Ohniště je robustní a víko skvěle sedí." (PK)
"Dobrá kvalita, za tu cenu super." (Láďa)

Potřebujete pomoci s výběrem ohniště?

banner-radce-vyber-ohniste-2

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přenosná zahradní ohniště
Záruka: 24 měsíců
Produktová řada: Helios
Barva: černá
Výška: 30 cm
Materiál: černá ocel
Počet nohou: 3
Průměr ohniště: 60 cm
Tvar ohniště: kulaté
Hmotnost: 13 kg
Tloušťka oceli: 1,5 - 2 mm
Ucha pro manipulace: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LEGI® je privátní značkou ZAHRADY JEŽEK, která nabízí v Evropě vyráběné a zákazníky prověřené produkty pro vaši zahradu a domácnost.

V našem sortimentu naleznete: