Zahradní skleník Gardentec Standard Profi 2 x 2,5 m + Automatický otevírač střešního okna + sada těsnění + 5 tyčí na rajčata

Kód: GU4294490
Akce
Značka: Gutta
ZdarmaZdarma 14 726 Kč –8 %
Zahradní skleník z polykarbonátu Gardentec Standard
14 726 Kč –8 % 13 548 Kč / ks 11 197 Kč bez DPH
Skladem (> 3 ks)

Zahradní skleník z polykarbonátu Gardentec Standard Profi - Obloukový zahradní skleník (240 kg/m2), šířka 2,5 m, délka 2 m, výška 2,45 m, zesílená pozink. konstrukce, síla plechu 1 mm, zdravotně nezávadný polykarbonát Guttagliss, síla polykarbonátu 6 mm, UV ochrana, bez nutnosti základů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleníky Gardentec řady Standard osloví každého zahrádkáře svými rozměry a technickým provedením. Tento obloukový skleník je vyroben z žárově pozinkovaného plechu o síle 1 mm a šířkou profilu 78 mm. Zahradní skleník Gardentec Standard Profi 2 x 2,5 metru je osazený kvalitním polykarbonátovým pláštěm Guttagliss DUAL BOX.

Další specialitou tohoto skleníku je silná 10 cm vysoká bezúdržbová základna, která zajišťuje stabilitu konstrukce. Nevyžaduje se nutnost stavby základů. Odolnost proti zátěži až 240 kg/m2.

Zasklení je tvořeno čirým dutinkovým (komůrkovým) zesíleným polykarbonátem o tloušťce 6 mm s UV ochranou. Ten oproti modelu s 4 mm polykarbonátem zvyšuje běžně termoizolační schopnosti až o 30 %Bez ohledu na tloušťku polykarbonátových desek poskytuje dodávaný polykarbonát zvýšené tepelně izolační oproti běžně prodávaným skleník a splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem vydaným státním zdravotním ústavem. Můžete si tak bez obav o své zdraví nerušeně pěstovat zeleninu. Zároveň je krycí polykarbonát v celku. Nehrozí takí vypadání polykarbonátových desek v důsledku povětrnostních podmínek

Na zahradní skleníky z polykarbonátu Guttagliss je poskytována záruka 3 roky na konstrukci a až 10 let na polykarbonát. 

Hlavní výhody skleníku

 • Tloušťka žárově pozink. plechu 1 mm (o 30% silnější než u běžných obloukových skleníků)
 • Zvýšené termoizolační schopnosti
 • Šířka skleníku 2,5 m
 • Zdravotně nezávadný polykabonát Guttagliss s certifikací SZÚ
 • Bez nutnosti budovat základy
 • Skvělý poměr rozměr / kvalita / cena
 • Prodloužená záruka na konstrukci i polykarbonát
 • Doprava zdarma po celé ČR

Balení

Skleníky Gardentec Standard jsou prodávány jako stavebnice kombinující pozinkovanou konstrukci a dutinkový polykarbonát Guttagliss německé výroby. Každá zásilka obsahuje komponenty, které se vždy skládají z:

 • 1 ks krabice
 • 1 bal profilů se základnou
 • 1 bal profilů s oblouky (na všech těchto baleních je popsáno na kolik m2 je skleník obsažen) a příslušný počet polykarbonátových desek o rozměru 6000 × 2100 mm složených do rolí.

Montáž skleníku

Skleník využívá originálního spojovacího systému a profilů. Na samotnou stavbu skleníku doporučujeme vyhrazení alespoň 2 celých dnů. Stavba není nikterak technicky náročná, avšak vzhledem k robustnosti konstrukce, přesnosti řezání polykarbonátu a především pak množství šroubů vyžaduje relativně více času. Návod na montáž je k dispozici ke stažení.

banner_skleniky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obloukové skleníky
Záruka: 10 let polykarbonát / 3 roky konstrukce
Hmotnost: 85.76 kg
Produktová řada: Gardentec Standard
Délka: 2,0 m
Šířka: 2,5 m
Výška: 2,45 m
Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát
Materiál konstrukce: pozinkované ocelové profily
Tloušťka prosklení: 4 mm
Velikost skleníku (délka): Malý (do 250 cm)
Tvar provedení: Obloukový
Prosklení: Polykarbonát 6 mm
Rozměry: 2 x 2,5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

gutta_1

GUTTA je tradiční německý dodavatel střešních a izolačních materiálů. Dodává široký sortiment výrobků pro stavbu, dům a zahradu, mezi něž patří například zahradní skleníky, fólie, pergoly, kompostéry aj.