Hliníková pergola Terrassendach Original 3,06 x 3,06 m - bílá

Kód: GU4293103
33 810 Kč 27 942 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Elegantní hliníková pergola Gutta Terrassendach ve variantě 3,06 x 3,06 m je vyrobena z hliníkových profilů v bílé barvě. Zastřešení je tvořeno uzavřeným čirým komůrkovým polykarbonátem tloušťky 10 mm. Možnost nastavení sklonu. Integrovaný okap. 

doprava-na-pergoly

Detailní informace

Více než 96 % spokojených sousedů

Pro lepší sousedství - udržitelný e-shop

Zboží klidně vraťte
až za 100 dní

Už žádná nejistota s případnou reklamací

Detailní popis produktu

Elegantní, všestranně využitelná, hliníková pergola Terrassendach Original 3,06 x 3,06 m - bílá bude skvělým doplňkem vaší zahrady a bude vám poskytovat úkryt před sluncem a ochranu před deštěm. Lze ji využít nejen jako zastínění terasy či verandy, ale také jako přístřešek pro auto (carport). Moderně řešená pergola je vybavena integrovaným okapem s výstupem vody na obou stranách, kam můžete umístit sběrné nádoby na vodu.Pergola dále nabízí možnost variabilního nastavení sklonu střechy.

Konstrukce

Robustní konstrukce pergoly je vyrobena z vysoce odolných, eloxovaných, hliníkových dutých profilů 8 x 4 cm, opatřených antikorozním nástřikem práškovým lakováním v bílé barvě. Díky tomu je pergola vysoce odolná vůči rezavění, plísním a mechům a je v podstatě bezúdržbová. 

Zastřešení

Zastřešení je řešeno průsvitným komůrkovým polykarbonátem Guttagliss DUAL BOX 10 mm, který je opatřen speciální strukturou pro rozptyl světla. Důležité je také uzavření komůrek ventilační páskou, které zamezuje vzniku kondenzátu a dalšímu nechtěnému znečištění. Polykarbonát je opatřen jednostrannou UV ochranou. To vše zaručuje vysokou odolnost proti nepříznivému počasí. Komůrkový polykarbonát splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem, vydaným státním zdravotním ústavem. 

Struktura desky Dual Box 10 mm

polykarbonátové desky

bila

Komůrkový polykarbonát BÍLÝ 

Specifikace

Pergola Terrassendach o rozměrech 3,06 x 3,06 m je tvořena 2 podpěrnými sloupy a 5 střešními panely. Zabírá plochu 9 ma její odolnost na zatížení sněhem je 150 kg/m2.  Vybranou šířku pergoly lze rozšířit originálním prodloužením o další 1,2 m (2 panely, 1 sloup). Při instalaci pergoly máte možnost variabilního nastavení sklonu střechy od 13° - 17° díky změně pozice opěrných sloupů, viz schéma níže . 

schema pergoly 3 m

Schéma: Adaptabilní postavení hliníkové pergoly o šíři 3 m

Montáž

Veškeré stavební prvky pergoly jsou již z výroby připraveny a není tak třeba žádných dodatečných úprav. Pergola je připravena na instalaci k betonovým patkám, které vám zajistí stabilní a stálý podklad pro uložení celé stavby. Polykarbonátové panely se montují velmi snadno pomocí systému ClickTech, kdy se polykarbonát jednoduše zacvakne pomocí klipu do hliníkové krove a drží.

schema napojení

Schéma: Napojení  polykarbonátu s krokví 

Montáž pergoly díky jednoduché a adaptabilní instalaci zvládne šikovný kutil s pomocníkem díky přiloženému návodu postavit svépomocí. Montážní návod naleznete také společně s další dokumentací v souvisejících souborech.

Necítíte se na montáž pergoly? Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou, naše montážní týmy jsou vám k službám. 

Obsah balení

Pergolu dodáváme ve třech kartonech o hmotnosti 68 kg, obsahující pergolu včetně kompletní sady spojovacího materiálu do nezateplené fasády. Součástí dodávky jsou hmoždinky a šrouby, vhodné pouze na stěnu bez zateplení. Pokud máte stěnu zateplenou, je nutné přikoupit chemickou kotvu a dostatečně dlouhé šrouby. Vše zakoupíte v našem e-shopu.
 
Dostupné varianty
 

Hliníkové pergoly Terrassendach se vyrábí ve třech různých šířkách a dvou různých hloubkách (od zdi domu), případně můžete pergoly rozšířit o dalších 1,2 metru. Vybírat můžete rovněž z dvou barevných variant ocelových profilů - bílé a antracitové.

Pergoly Terrassendach
  Šířka Hloubka Barva
Varianta A 3,06 m 3,06 m antracit / bílá
Varianta B 4,26 m 3,06 m antracit / bílá
Varianta C 5,46 m 3,06 m antracit / bílá
Varianta D 3,06 m 4,06 m antracit / bílá
Varianta E 4,26 m 4,06 m antracit / bílá
Varianta F 5,46 m 4,06 m antracit / bílá

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pergoly Terrassendach vám také představíme v následujících videích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hliníkové pergoly ke zdi domu
Záruka: 10 let
Produktová řada: Terrassendach
Šířka: 3,06 m
Výška: 3,0 m
Hloubka: 3,06 m
? Parametr pro filtrování: Šířka: 3 m
? Parametr pro filtrování: Hloubka: 3 m
Materiál konstrukce: hliník
Prosklení: Polykarbonát
Tloušťka prosklení: 10 mm
Materiál domku: Hliníkový rám
Barva konstrukce: bílá
Barva prosklení: čirá
Typ pergoly: Ke zdi domu

Ukázka montáže pergoly

Varianty využití

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 30.8.2019
Pergola vypadá moderně a designově. Mohu doporučit.
5
R Avatar autora | 30.8.2019
Doporučuji. Hezké a čisté provedení, silné nohy. Nevýhodou je, že se v balení nedodávají šrouby pro případ, že máte zateplení, musíte si koupit závitovky zvlášť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ať už jde o zahradní skleníky Gardentechliníkové pergoly, kompostéry, vchodové stříšky, přístřešky na auto, střešní krytiny, nebo vybavení pro zatravňování je Gutta předním německým výrobcem. Při výrobě a zdroji surovin se zaměřuje na co nejlepší využití dostupných zdrojů. Společnost udělala významný krok směrem k ekologicky efektivní výrobě, k obnově cenných materiálů méně zřejmým a dokonce neviditelným způsobem.

gutta_1