Zemní vrták CAPO 100 mm, ruční

Kód: CASW-100/ER-CAPO
520 Kč 430 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Možnosti doručení

Ruční půdní vrták CAPO 100 mm z tvrzené finské oceli. Pogumovaná rukojeť. Prodloužená záruka 5 let. Ideální pomocník pro sázení keřů a stromků a upevňování plotových sloupků.
banner-capo-zaruka-5let-sirsi2

Detailní informace

Více než 96 % spokojených sousedů

Pro lepší sousedství - udržitelný e-shop

Zboží klidně vraťte
až za 100 dní

Už žádná nejistota s případnou reklamací

Detailní popis produktu

Zemní ruční vrták CAPO s průměrem závitu 100 mm je ideálním pomocníkem, pokud se právě chystáte sázet keře či stromy nebo stavíte plot a chystáte se upevňovat nové sloupky.

Pro tento ruční vrták je charakteristický jeho tvar. Vrták tvoří pogumovaná rukojeť, která je k násadě a čepeli svařena do tvaru "T". V kombinaci s tvrzenou borovou oceli umožňuje toto zpracování zapojit při hloubení děr více síly. To bude ovšem jinak i vzhledem k designu závitu relativně snadné. 

Parametry vrtáku

  • Průměr závitu: 100 mm
  • Délka vrtáku: 106 cm
  • Délka špičky vrtáku (část vrtáku pod závitem): 9 cm
  • Délka rukojeti: 51 cm
  • Materiál: borová (finská) ocel
  • Hmotnost: 1,55 kg
  • Záruka: 5 let

Jak se vrták používá

Špičku vrtáku zabodnete v místě, kde máte v plánu vyhloubit díru tak, aby se závit dotýkal půdy. Otáčením ve směru hodinových ručiček se vrták začne zavrtávat do země. Ve videu níže se můžete podívat, jak se s vrtákem CAPO pracuje. Oproti ručnímu vrtáku se spirálovým tvarem (první část videa) nedochází k výraznému vysypávání hlíny. Ta se vrství ve vyhlubované díře. Díky tomu bude zapotřebí méně námahy.

Aktuální modely vrtáku jsou již vybaveny ryskou na násadě, díky níž poznáte, zda jste již docílili požadované hloubky.

Výběr průměru vrtáku

Vrtáky CAPO se vyrábí v 5 různých variantách o průměrech závitu od 100 do 250 mm. Průměr závitu určí, jak široký bude vyhlubovaný otvor. Průměry nejprodávanějších plotových sloupků se pohybují do 50 mm, i proto si při upevňování sloupků vystačíte s rozměry vrtáku do 150 mm. Na druhé straně při výsadbě nových keřů, stromků či trvalek na zahradě se doporučuje hloubit jámy o průměrech od 20 cm, v tomto případě tedy zvolíte vrtáky s průměrem vyšším.

Srovnání vrtáků CAPO Průměr závitu Hmotnost
CAPO 100 mm 100 mm 1,55 kg
CAPO 130 mm 130 mm 1,6 kg
CAPO 150 mm 150 mm 2,2 kg
CAPO 200 mm 200 mm 2,6 kg
CAPO 200 mm 250 mm 3 kg

Všechny zbývající parametry vrtáků jsou totožné.

Borová ocel a prodloužená záruka 5 let

Nářadí CAPO se vyrábí z ultra tvrzené borové oceli (také známá jako finská ocel). Ta dodává vrtákům vynikající pevnost a dlouhodobou odolnost vůči materiálovému opotřebení, což se i při jinak nepřiznivých podmínkách projevuje výrazně dlouhou dobou životnosti.

I proto poskytuje výrobce na produkty značky CAPO prodlouženou pětiletou záruku. Dojde-li kdykoliv v průběhu prvních pěti letech používání k vadě na vrtáku, zašlete nám jej a my Vám obratem pošleme nový nepoškozený výrobek nazpět.

Co k vrtáku přikoupit

Ruční vrtáky CAPO se na rozdíl od vrtáků motorových vyznačují snadným použitím a jsou bezúdržbové. Pro vyvrtání děr není potřeba žádného dalšího příslušenství. Pro větší komfort při hloubení děr ovšem doporučujeme pořídit si pracovní rukavice. Pro přesné proměření umístění děr pro plotové sloupky se Vám dále mohou hodit vodováha, stáče metrpásmo či provázek. S menšími kameny v zemi si pak můžete poradit pomocí páčidla.

Při vysazování rostlin na zahradě se může hodit zemina s potřebnými živinami pro růst, kterou můžete dále upravovat lopatou či hráběmi.

Balení a způsob doručení

Produkt Vám doručíme standardní balíkovou přepravou a bude zabalen tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Samotný způsob zabalení závisí na počtu objednaných kusů i dalších položkách objednávky. Samostatný vrták bude nejčastěji zabalen ve strečové fólii, kdy rukojeti a špička vrtáku budou pro zvýšení bezpečnosti při přepravě obaleny kartonem.

Co o vrtáku CAPO říkají zákazníci

"Používáno v lese na stavbu oplocenky. Použití v tuhé jílovité půdě - poradí si i s drobnými kořeny. Velmi robustní konstrukce. Po vyvrtání cca 200 děr stále bez újmy." (Lukáš Ž.)

"Po vyzkoušení v těžké jílové zemi jsem spokojen. Oceňuji dva břity a vyšší stupňovitost šneku. Dobrá cena a kvalita." (Karel P.)

"Perfektní vrták, vřele doporučuju. A nejlépe se vrtalo, když jsem půdu polil vodou a pak to šlo doslova jako po másle. Během chvilky 80 cm hluboko." (Karel H.)

Doplňkové parametry

Kategorie: Nářadí
Záruka: 5 let
Barva: černá
Délka: 106 cm
Materiál: borová ocel
Průměr: 100 mm
Délka rukojeti: 51 cm
Hmotnost: 1,55
5
13x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KC Avatar autora | 16.6.2023
Se zbožím spokojenost.
5
PS Avatar autora | 16.11.2022
Jsem velmi spokojen.
5
KJ Avatar autora | 22.9.2022
Výborný pomocník.Doporučuji k zakoupení.I přes drobné kamínky, pěkně prošel.
5
DP Avatar autora | 22.4.2022
Jsem velmi spokojená se zbožím i s komunikací. Všem doporučuji.
4
S Avatar autora | 7.11.2021
Dobrý do měkké půdy, v jílovité půdě moc nevrtá.
5
Avatar autora | 7.5.2021
Naprosto perfektní nástroj.
5
Avatar autora | 25.3.2021
Doporučuji, používáno v lese na stavbu oplocenky. Použití v tuté jílovité půdě - poradí si i s drobnými kořeny. Velmi robustní konstrukce. Po vyvrtání cca 200 děr stále bez újmy.
5
ZN Avatar autora | 23.12.2020
už se chystám jej použít...vypadá festovně
5
ZM Avatar autora | 13.8.2020
Spokojenost. Je festovní a pracuje s ním dobře.
5
Avatar autora | 4.6.2020
Tak sousede s vrtákem jsem spokojen . Ten vrták vrtá .
5
Avatar autora | 22.5.2020
S vrtákem jsem spokojen. Když jsem ve vývrtu potkal menší kámen, pomohl jsem si pajcrem a vrtal dál do 50 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zahradní nářadí CAPO - to je ta nejvyšší evropská kvalita za parádní ceny.

Díky svému ergonomickému zpracování z finské oceli nabízí Capo pevnost a odolnost, kterou oceníte při každodenní práci na zahradě. Využívají ho jak profesionálové, tak i pěstitelé. Luxusní černé zpracování s černými nebo vínovými rukojeťmi. Capo je řada zahradního nářadí pro pravé mafiány, kteří se nebojí špinavé práce.banner-capo-zaruka-5let-sirsi2