AKU postřikovač VILLAGER VBS 1620-1BCB, 16 l

Kód: VR062747
Doprava zdarma
Značka: Villager
3 690 Kč 3 050 Kč bez DPH
Odeslání do 24 hodin (2 ks)
Možnosti doručení

Aku zádový postřikovač VILLAGER 18 V, objem nádrže 16 l, teleskopické prodloužení až na 120 cm, kuželová tryska, dvojitá tryska, regulátor tlaku, maximální tlak 4 bar. Dodáváme včetně akumulátoru a nabíječky.

Detailní informace

Více než 96 % spokojených sousedů

Pro lepší sousedství - udržitelný e-shop

Zboží klidně vraťte
až za 100 dní

Už žádná nejistota s případnou reklamací

Detailní popis produktu

Zádový aku postřikovač značky VILLAGER VBS 1620-1BCB je výkonný, flexibilní postřikovač určený pro použití na středně velkých plochách. Postřikovač je velmi tichý, neprodukuje výfukové plyny, které by mohly poškodit rostliny a je tak ideální pro práci ve skleníku. Široké využití najde i v sadech a zahradnictvích. Je vhodný pro stříkání látek, jako jsou: insekticidy, fungicidy a činidla pro ošetření osiva. Je to skvělý pomocník při ochraně výsadby před chorobami a škůdci. 

Výhody AKU programu Villager

Výrobce Villager chce svým zákazníkům co nejvíce usnadnit práci na zahradě a v dílně, a proto jsou jednotlivé AKU výrobky kompatibilní s AKU bateriemi Villager. Můžete mít tedy jednu AKU baterii a nabíječku pro více produktů. Nabíjení stroje zajišťuje nová speciální baterie založená na technologii Li-ion, která poskytuje až trojnásobně delší životnost v porovnání s Ni-Cd baterií s podobnými vlastnostmi. Baterie nemají paměťový efekt, díky čemuž můžete nabíjet stroje kdykoliv a bez ohledu na stupeň vybití. Také nemusíte mít strach ze ztráty kapacity baterie.

Napájení a nabíjení

Akumulátorový postřikovač je napájen Li-ion baterií 18V. Baterie má barevný LED indikátor stavu napětí. Pracovní výdrž dodávané 2,0 Ah baterie je při plném nabití 120 minut. 

FUSE 18V ™

Postřikovač používá baterie řady FUSE 18V ™, které mají díky technologickému pokroku rychlejší nabíjení,  větší výdrž a několikanásobně delší životnost, než ostatní Ni-Cd baterie. Akumulátory FUSE 18V ™ lze skladovat po dobu několika měsíců  bez obav ze ztráty výkonu. Akumulátorové nářadí neprodukuje žádné výpary, což znamená, že je ohleduplné k životnímu prostředí. Absence napájecího kabelu zaručuje větší svobodu pohybu při práci.

Tento model je dodáván včetně baterie a nabíječky

Technické údaje

Tlakový postřikovač je vybaven automatickým čerpadlem, které pracuje s 2,7 - 4 baru a čerpá tak až 800 ml za minutu a díky regulátoru tlaku můžete tlak regulovat otáčením ventilu. Průhledná nádrž nabízí na první pohled kontrolu hladiny 16 litrové nádrže. Kuželová i dvojitá tryska pro aplikaci je individuálně nastavitelná, teleskopický nástavec  lze prodloužit z 60 cm na 120 cm a vzdálenost dostřiku je tak až 3 m. Kryt baterie poskytuje ochranu před stříkající vodou. Velkou výhodou postřikovače je nízká hmotnost 5,4 kg

FUSE 18V ™

Postřikovač používá baterie řady FUSE 18V ™, které mají díky technologickému pokroku rychlejší nabíjení,  větší výdrž a několikanásobně delší životnost, než ostatní Ni-Cd baterie. Akumulátory FUSE 18V ™ lze skladovat po dobu několika měsíců  bez obav ze ztráty výkonu. Další výhodou je, že jednu baterii využijete do ostatního AKU zahradního nářadí Villager — křovinořezů, plotostřihů či foukačů na listí, ale také v dílně — brusky, vrtačky či přímočaré pily. Akumulátorové nářadí neprodukuje žádné výpary, což znamená, že je ohleduplné k životnímu prostředí. Absence napájecího kabelu zaručuje větší svobodu pohybu při práci.

Tento model je dodáván včetně baterie a nabíječky

Příslušenství

  • nádrž
  • teleskopická tyč
  • dvojitá a kuželová tryska
  • zádový popruh
  • baterie 2.0Ah
  • nabíječka 1.65A

Záruka a servis

Postřikovač má prodlouženou 3 letou záruku. Samozřejmostí značky Villager je kvalitní záruční i pozáruční servis, a to díky náhradním dílům a technické podpoře.

Součástí balení je podrobný návod k obsluze, který si také můžete stáhnou v souvisejících dokumentech.

V našem e-shopu můžete zakoupit také olej pro 2-taktní motory.  Pro bezpečnou práci nezapomeňte používat ochranné brýle, pracovní rukavice a další potřebné ochranné pomůcky.

Balení a způsob doručení

Produkt Vám doručíme standardní balíkovou přepravou a bude zabalen tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Samotný způsob zabalení závisí na počtu objednaných kusů i dalších položkách objednávky. Samotný postřikovač bude nejčastěji zabalen v kartonové krabici a strečové fólii. 

banner-video-villager-VBS16Li-ion

Co o postřikovači říkají zákazníci

"Bezporuchový provoz, automatické spouštění kompresoru po zmáčknutí stříkací pistole. Spokojenost" (Bělík)

"Funguje. Koupil jsem na doporučení a dotyčnému funguje také." (Dušan)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postřikovače
Hmotnost (netto): 5,4 kg
Objem: 16 l
Kapacita akumulátoru: 2.0 Ah
Napětí: 18 V
Objem nádoby: 16 L
Pohon: AKU
Pracovní tlak: 2,7 - 4,0 bar
Rozměry balení: 49x25x38 cm
Průtok vody: 800 ml/min
Nabíječka v balení: Ano
Baterie v balení: Ano
Doba záruky: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Villager nabízí kombinaci atraktivního designu, inovací, vysoce kvalitních materiálů a závazku společenské odpovědnosti.  Řada produktů Villager zahrnuje výběr domácího a zahradního nářadí, jako jsou řetězové pily, travní sekačky a zahradní elektrické nářadí, které je přísně testováno v reálných podmínkách, aby splňovalo nejvyšší standardy spolehlivosti.