Krbová kamna VERSO 2 L

Kód: HO7117
ZDARMAZDARMA
Krbová kamna VERSO 2 L
7 999 Kč / ks 6 611 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Menší krbová kamna VERSO 2 L s výkonem 5 kW a proskleným topeništěm vhodná pro nízkoenergetické domy. Vývod kouřovodu - horní. Jsou schopna vytopit prostor o objemu 40 - 80 m3.

doprava-na-kamna 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní krbová kamna VERSO 2 L na nožičkách, se sníženým výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy, jsou zaručenou volbou pro všechny, kteří očekávají vysoký výkon, kvalitní provedení a příznivé ceny. Díky svému úzkému provedení jsou vhodná i do menších prostor. Kamna spojují tradiční obdélníkový tvar a moderní design, který zapadne do každého interiéru. 

Materiál na výrobu kamen je kvalitní ocelový plech o síle 2 mm. Jsou lakována speciálním žáruvzdorným lakem, který odolává vysokým teplotám. Masivní kovová klika u dvířek zajistí komfortní přikládaní dřeva. Velká přední dvířka jsou opatřena tepelně odolným keramickým sklem, které umožňuje dokonalý výhled na plameny. 

Průměr kouřovodu je 150 cm. Vývod kouřovodu je horní a na výstupu z kamen je přidána kouřová klapka pro regulaci spalin. Vnitřek topeniště je vyložen vermikulitem (univerzální nerost používaný jako vysokoteplotní izolace) a vybaven ocelovým roštem. Topný výkon lze regulovat promocí klapek pro primární a sekundární vzduch, umístěných pod dvířky. Všechna kamna Verso zajišťují ekologickou udržitelnost prostřednictvím certifikátů nejvyšší energetické účinnosti A a A+. 

Nedílnou součástí kamen je návod a technická dokumentace k produktu, které naleznete v souvisejících souborech.

Nenašli jste v popisku nebo parametrech vše potřebné, nebo se chcete před výběrem pro jistotu ještě poradit? Neváhejte nám zavolat na 371 655 660 nebo nám zašlete email na info@zahradajezek.cz. Rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy.

PŘIPOJENÍ KRBOVÝCH KAMEN KE KOMÍNU

Kamna se ke komínu připojují pomocí kouřovodů.  Pro výběr vhodných dílů je třeba znát umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupu do komínu v místnosti. Od těchto údajů se odvíjí, jaké díly a v jakých délkách použijete. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřové redukce využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.

Vhodnými díly pro zakončení kouřovodu a jejich připojení na komín jsou zděř nebo přechodku do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí rourových kartáčů.

RYCHLÝ VÝBĚR KOUŘOVODŮ PRO TATO KAMNA (průměr 150 mm)

popis-obrazek-kamna

Kompletní nabídka kouřovodů

PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ SE HODÍ

Kromě kouřovodů, jež jsou pro připojení kamen nezbytné, existuje celá řada příslušenství, které vám topení, údržbu a posezení u kamen zpříjemní. Jak už název napovídá, vysavače studeného popela využijete pro odsátí a vyčistění kamen od popela. Kroky při zatápění si ušetříte, pokud si dřevo k přikládání uskladníte hned vedle kamen v krbovém zásobníku nebo krbovém koši. Během samotného přikládání jistě použijete krbové nářadí.

prislusenstvi-kamna

Kompletní nabídka krbového příslušenství

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 43 kg
Typ kamen: Krbová kamna
Šířka: 39 cm
Výška: 67 cm
Hloubka: 39 cm
? Kategorie pro filtrování: Šířka: 30 - 39 cm
? Kategorie pro filtrování: Výška: 60 - 69 cm
? Kategorie pro filtrování: Hloubka: 30 - 39 cm
? Celkový jmenovitý výkon: 5 kW
? Celkový výkon (skupina): do 5 kW
? Jmenovitý výkon do prostoru: 5 kW
? Vytápěcí schopnost (orientační): 40 - 80 m3
? Kouřovod - vývod: horní
Kouřovod - průměr: 150 mm
Palivo: dřevěné brikety, kusové dřevo
Účinnost: 80 %
Rozměry topeniště (Š x H x V): 34 x 23 x 30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: