Krbová kamna s troubou a výměníkem PRITY FG W15 černá

Kód: HO167
Akce
Výrobce: Prity
ZdarmaZdarma 13 290 Kč –10 %
PRITY FG W15
13 290 Kč –10 % 11 950 Kč / ks 9 876 Kč bez DPH
Skladem

Maximální výkon kamen je 15 Kw. Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou. Horní hrana je lemována přesahující lištou k vložení dlažby pro sladění interiéru. Součástí krbových kamen je také teploměr a jsou vybavena  kouřovou klapkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry:  
Hmotnost: 136 kg
Jmenovitý výkon: 20 kw (15 kw voda a 5 kw vzduch)
Rozměry kamen: 57/53/93 cm
Průměr kouřovodu: 130 mm
Vytápěcí schopnost: 260 - 400 m3
Vývod kouřovodu: Horní
Materiál: Ocel (obklad kamen je z plechu)
Účinnost: 75%
Objem výměníku: 14 Litrů (1")
Přívod externího vzduchu: Ne
Teplovodní výměník: Ano
Terciální vzduch Ne 
Palivo uhlí: Ne
Barva plechu: Černá
Hloubka: 542 mm

 

Maximální výkon kamen je 15 Kw. Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou. Horní hrana je lemována přesahující lištou k vložení dlažby pro sladění interiéru. Součástí krbových kamen je také teploměr a jsou vybavena  kouřovou klapkou. Primární přívod vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekudární slouží pro oplach prosklení topeniště.Maximální výkon kamen je 15 Kw voda A 5 kw výkonu vzduch  Hodí se pro vytopení prostoru od 300 do 400 m
 


 

Více informací naleznete také v návodu na montáž.

V tabulce a na videích výše naleznete základní parametry a získáte představu, jak kamna vypadají naživo. Pokud jste ovšem nenašli vše potřebné a rádi byste se na něco zeptali, neváhejte nám zavolat na 601 170 990 nebo nám zašlete e-mail na info@zahradajezek.cz. Rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy.

Výběr kamen - kde začít? 

Přemýšlíte o nákupu kamen, ale nevíte jaký zvolit postup, při jejich výběru? Sepsali jsme pro vás na našem blogu pár základních bodů, které vám pomohou při vašem rozhodování. Mezi konkrétní vlastnosti, na které je důležité zaměřit pozornost patří: velikost vytápěného prostoru, způsob topení krbových kamen, stavební připravenost nebo například výbava kamen. Více podrobnějších informací naleznete v našem článku.

 krbova-kamna-masterflamme-medie-I-hneda-sametova-interier

Co vše budete potřebovat ke kamnům?

K připojení kamen je potřeba pořídit důležité příslušenství jako jsou rovný kouřovod a koleno, nebo případně jejich kombinaci. Volte takové kouřovody a kolena, aby přívod do komínu byl co nejefektivnější. Samozřejmě se nesmí opomenout ani estetická stránka. Na zakrytí nerovností přímo u vstupu do komína vám poslouží růžice.

Důležité je dbát také na samotný rozměr kouřoviny. Všechny kouřovody a další komponenty by měly odpovídat výstupu kouřovodu z kamen. Pokud vstup do komína bude menších nebo větších rozměrů než u kamen, postačí zakoupit tzv. přechodku. Na vstup přímo do komínu použijte přechod do komína, který zaručí, že kouř nebude unikat, a to díky těsnícímu provazu. Dále zabrání také prasklinám u vstupu do komínu, které vznikají roztahovaní materiálu za vysokých teplot.

Jako doplněk si můžete pořídit například plech pod kamna, který ochrání podlahu před případným poškozením či samotným požárem. Pro zkrášlení okolí kamen a krbu výborně poslouží koš na dřevo či krbovém nářadí.  Ty jsou nejen designovým prvkem, ale také praktickým pomocníkem. Další výbavu naleznete v sekci příslušenství. Vy už si pak jen vychutnávejte příjemné teplo a krásné prostředí vaší domácnosti.

Banner_kamna

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamna s výměníkem
Hmotnost: 136 kg
Barva: černá, béžová
Šířka: 57 cm
Výška: 93 cm
Hloubka: 53 cm
Průměr kouřovodu: 130 mm
Účinnost: 75%
Výkon: 5 kW
Vývod kouřovodu: horní
Trouba: Ano
Napojení na výměník(průměr): 1"
Objem výměníku: 14 l
Přikládací otvor (Š x V): 31 x 20,5 cm
Typ kamen: Kamna s troubou, Kamna s výměníkem
Velikost topeniště (Š x H x V): 46,5 x 44 x 26 cm
Výkon výměníku: 15 kW
Vytápěcí schopnost (orientační): 260 - 400 m3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PRITY 95 s.r.o. je bulharská společnost založená v roce 1995, která se specializuje na výrobu krbových kamen a vložek a sporáků či kotlů na tuhá paliva. Mezi hlavní výhody produktů Prity patří vysoký výkon dodávaných výrobků za velmi nízké ceny.

Kamna Prity v našem sortimentu:

Další produkty v naší nabídce:

  • Sporáky na tuhá paliva - velmi oblíbené modely Prity 1P34 a další
  • Kotle - modely na tuhá paliva i pelety určené k připojení na teplovodní soustavu
  • Krbové vložky - teplovodní i teplovzdušné krbové vložky