Motorová pila VILLAGER VGS 3920 PE, benzínová

Kód: VR050803
Doprava zdarma
Značka: Villager
4 790 Kč 3 959 Kč bez DPH
Odeslání do 24 hodin (9 ks)
Možnosti doručení

Benzínová řetězová pila VILLAGER o obsahu motoru 38,5 cm3 s délkou lišty 35 cm, je výborným pomocníkem při kácení a odvětvování stromů, rozřezávání kmenů, polen a při tesařské práci. Pilu můžete používat na domácí a hobby použití. 

Detailní informace

Více než 96 % spokojených sousedů

Pro lepší sousedství - udržitelný e-shop

Zboží klidně vraťte
až za 100 dní

Už žádná nejistota s případnou reklamací

Detailní popis produktu

Výkonná benzínová řetězová pila VILLAGER VGS 3920 PE je ideální pila třídy farmer na veškeré práce okolo domu a zahrady. Nepostradatelný pomocník při prořezávání větví, kácení stromků, keřů, přípravě otopového dřeva nebo tesařských a stavebních pracích v prostředí chat, chalup a rodinných domů. 

Motor

Vzduchem chlazený dvoutaktní motor o zdvihovém objemu 38,5 cm³ a výkonu 1,6 kW si poradí dokonce i s nepoddajným dřevem: Větve, hranoly a palivové dříví proti benzínové řetězové pile nic nezmůžou. Kryt vzduchového filtru je zajištěn karabinou a při výměně nebo čištění vzduchového filtru tak není třeba jakýkoliv nástroj. Pila je dále vybavena bezpečnostním víčkem palivové nádrže se závity pro postupné uvolnění tlaku, aby se zabránilo úniku paliva. Průhledné okno na palivové nádrži umožňuje snadnější kontrolu paliva.

S využitím současných technologií a nových materiálů vám řetězové pily Villager nabízí pokročilý výkon, pohodlnou práci, kvalitu a trvanlivost. Motorové pily nové generace mají nízké emise výfukových plynů pro zvýšení ochrany životního prostředí.

Řezné ústrojí

Lišta Oregon Low Pro o délce 35 cm s kvalitním řetězem umožňuje řezání větších kmenů, prořezávání lesního porostu, nebo  přípravu palivového dřeva na topnou sezónu. Automatické mazání řetězu snižuje tření a zvyšuje životnost řetězu. Antivibrační systém absorbuje vibrace motoru díky propracovanému systému pružin a práce je tak pohodlnější i bezpečnější. Pila je vybavena účinnou brzdou řetězu pro zajištění maximální bezpečnosti obsluhyVelký ozubený kovový doraz zajišťuje bezpečné a pohodlné vedení při všech pracích. 

Přednosti 

 • Kvalitní řetěz a lišta Oregon Low Pro o délce 35 cm
 • Robustní konstrukce a vysoký výkon pily
 • Automatické mazání pilového řetězu
 • Vzduchový filtr se snadným přístupem
 • Viditelná hladina paliva
 • Velký ozubený kovový doraz
 • Bezpečnostní brzda řetězu
 • Antivibrační systém
 • Nízké emise skleníkových plynů s cílem chránit životní prostředí  
 • Integrované nářadí v těle pily
 • Ochranné pouzdro na lištu

Záruka a servis

Postřikovač má 2 letou záruku. Samozřejmostí značky Villager je kvalitní záruční i pozáruční servis, a to díky náhradním dílům a technické podpoře.

Detailní informace, včetně dalších technických specifikací najdete v přiloženém návodu v souvisejících souborech. V našem e-shopu můžete zakoupit také olej na mazání řetězu i další náhradní díly, jako například vodící lištu.

Pro bezpečnou práci nezapomeňte používat ochranné brýle a pracovní rukavice.

Balení a způsob doručení

Produkt Vám doručíme standardní balíkovou přepravou a bude zabalen tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Samotný způsob zabalení závisí na počtu objednaných kusů i dalších položkách objednávky. Samotná pila bude nejčastěji zabalena v kartonové krabici a strečové fólii. 

Složení benzinové pily VILLAGER si můžete prohlédnout na následujícím videu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Benzínové řetězové pily
Hmotnost (netto): 4,65 kg
Palivo: bezolovnatý benzín smíchaný s olejem v poměru 40:1
Délka lišty: 35 cm
Kategorie: PROFI
Lišta: Villager
Mazání řetězu: automatické
Napájení: Benzínové
Objem motoru: 38,5 cm3
Objem olejové nádrže: 280 ml
Objem palivové nádrže: 410 ml
Pohon: Benzínový
Rozteč řetězu: 3/8"
Maximální otáčky motoru: 12000 ot./min
Výkon: 1600 W
Antivibrační systém: Ano
Automatické mazání řetězu: Ano
Brzda řetězu: Ano
Nastřikovač paliva: Ano
Doba záruky: 2 roky
Hmotnost: 4,65 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Villager nabízí kombinaci atraktivního designu, inovací, vysoce kvalitních materiálů a závazku společenské odpovědnosti.  Řada produktů Villager zahrnuje výběr domácího a zahradního nářadí, jako jsou řetězové pily, travní sekačky a zahradní elektrické nářadí, které je přísně testováno v reálných podmínkách, aby splňovalo nejvyšší standardy spolehlivosti.