Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0x6,1 m - 62584EU

Kód: NRSL62584
Doprava zdarma
Značka: Shelterlogic
10 990 Kč 9 083 Kč bez DPH
NA DOTAZ
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Velice kvalitní a pevná plachtová garáž s robustní konstrukcí z ocelových trubek od amerického výrobce ShelterLogic.  Rozměry 300 x 610 x 240 cm (šířka x délka x výška), zastavěná plocha 18,3 m2.

Detailní informace

Více než 96 % spokojených sousedů

Pro lepší sousedství - udržitelný e-shop

Zboží klidně vraťte
až za 100 dní

Už žádná nejistota s případnou reklamací

Detailní popis produktu

Velmi kvalitní a pevná plachtová garáž SHELTERLOGIC  3 x 6,1 m vytvoří rychlé, kryté garážové stání pro váš automobil, motocykl, čtyřkolku nebo zahradní techniku, ale může sloužit i pro uskladnění sena, slámy a krmení pro hospodářská zvířata. Plachtová garáž je široká 370 cm (přední strana s vstupním otvorem) a 610 cm dlouhá. Spolehlivě chrání před deštěm, kroupami, ptačím trusem, pylem a UV zářením.  Plachtová garáž je široká 300 cm (přední strana s vstupním otvorem) a 610 cm dlouhá. Zastavěná plocha činí 18,3 m2

Konstrukce

Konstrukci přístřešku tvoří robustní ocelový rám z trubek o průměru 35 mm, které jsou opatřené antikorozní úpravou práškovým lakováním. Tyto součásti jsou spojeny dvěma maticemi a dvěma šrouby, které jsou rovněž pozinkované.  Zajistíme tak, aby všechny části odolávaly korozi jak z venku, tak uvnitř. Díky stavebnicovému systému, zvládne montáž opravdu každý. Plachtové garáže jsou vyhledávaným řešením jak pro domácí využití tak stále častěji i jako boxy pro firemní parkoviště nebo autobazary. Oblibu si nachází i u majitelů veteránů, motorových člunů apod. Garáž snadno přemístíte a nemusíte řešit stavební rozhodnutí.

2510-2

vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana

Plachta ShelterLogic

Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 213 g/m2. Samozřejmostí je oboustranný 2 UV filtr, který chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i výrazně kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření, místní povětrnostní podmínky, úroveň znečištění ovzduší. Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem ovlivnit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na přístřešek (garáž) připevněna v souladu s montážním návodem.

Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného šedozeleného polyethylenu odolného proti protržení. Plachta se vyznačuje vysokou pevností a je teplotně stabilní. Samozřejmostí je UV ochrana, kterou je plachta opatřena z obou stran, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Plachta je ke konstrukci připevněna pomocí upínacích ráčen. Vstupní otvor do přístřešku je tvořen rolovací plachtou o rozměru 170/240 x 210 cm (horní/spodní šířka x výška dveří). Uzavírání dveří pomocí zipu na obou stranách. Náhradní plachtu na tento přístřešek zakoupíte v našem e-shopu ZDE.

Základy pro garáž

Garáž je určena ke stavbě na rovnou venkovní plochu bez nutnosti budovat základy. Ověřte si, že vybraná plocha je vhodná pro ukotvení přístřešku pomocí kotvící sady, která je součástí balení a obsahuje 4 kotvy do země o délce 38,1 cm. Správné ukotvení zabraňuje poškození přístřešku.

Montáž

Patentovaný spojovací systém SHELTERLOCK® 3x STEEL STABILIZERS zvyšuje odolnost konstrukce a usnadňuje montáž. Montáž garáže díky jednoduché instalaci zvládne šikovný kutil s pomocníkem díky přiloženému návodu postavit svépomocí přibližně za 3 hodiny. Přehledný návod k montáži si také můžete stáhnout v souvisejících souborech.

Dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 111  x 55 x 24,5 cm o hmotnosti cca 62 kg.

Instruktážní video k sestavení garážových přístřešků ShelterLogic.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přístřešky na auto (carporty)
Barva: zelená
Materiál konstrukce: ocelové trubky
Síla hliníku/ocelového profilu: 35 mm
Dveře: rolovací plachta
Výška (vnější): 2,4 m
Výška dveří: 2,10m
Šířka dveří: 1,70m
Zastavěná plocha: 18,3m2
Délka (vnější): 6,1 m
Šířka (vnější): 3 m
Podlaha přibalena: ne
Tvar střechy: sedlová
Hmotnost: 74
Kotevní patky v balení: ano
Otevírání: zip
Počet dveří: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Garáže, přístřešky, skleníky a venkovní nábytek vyrobený za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Americká značka Shelterlogic si své zákazníky získala díky své dostupnosti, inovativním řešením a odolné konstrukci.