Rádce na grily

grily banner znovu

Grily na dřevo  

Grily na dřevěné uhlí jsou sice nejlevnější variantou, ale je potřeba brát ohled na nutnost dokupování dřevěného uhlí což celkové náklady na gril navýší. Výhodou je většinou menší váha a to hlavně u malých a jednoduchých grilů.  

Přejít do kategorie Grily na dřevěné uhlí -> 

Grily na plyn

Plynové grily jsou sice dražší variatou grilu za to mají spousty jiných výhod. Plynové grily se zalíbí hlavně vášnivým kuchařům a kuchařkám díky rychlé regulace tepla či možnosti velkého roštu a odkládacího místa. Ugrilujte si skvělé pokrmy s CADAC.

Přejít do kategorie plynové grily ->

Přenosná ohniště

Rádi sedíte u ohně a často cestujete? Ohniště různých velikostí může být skvělou možností, jak si něco ugrilovat nebo si třeba upéct buřta. Cenově jsou ohniště velmi dostupná a také k tomu můžete přikoupit mnoho příslušenství jako právě zmíněný rošt, víko atd...

Přejít do kategorie Přenosná ohniště ->

Elektrické grily

Grily pro rychlou přípravu jídla venku i uvnitř. Záleží na vás, jestli chcete stolní nebo venkovní gril. Ať si zvolíte jakoukoliv možnost, budete schopni připravovat jídlo během chvíle i pro více lidí. Po sešlosti navíc můžete gril velmi lehce setřít.

 Přejít do kategorie Elektrické grily ->

 

Jak na grilování? Zkuste to podlé šéfa

 

 

Podívejte se do celé naší nabídky ->

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení