Sporák Alfa Plam REGULAR 46 CE levý

Kód: MA642301
ZdarmaZdarma
Sporák REGULAR 46 CE levý
11 650 Kč / ks 9 628 Kč bez DPH
Skladem - dodání do 5 dnů (1 ks)

Klasický sporák do kuchyně REGULAR na dřevo a hnědouhelné brikety v bílém smaltu s maximálním výkonem až 7 kW, smaltovanou troubou s prosklenými dvířky a teploměrem a vytápěcí schopností až 83 m3.

doprava-na-kamna

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuchyňský sporák REGULAR 46 CE levý je určený na vaření a pečení v domácnostech. Často slouží jako jediný zdroj vytápění. Jeho jmenovitý výkon je 5 kW a je schopný vytopit prostor o rozměrech  až 83 m3. Jde o tradiční výrobek s dlouhou životností.

Vysoká kvalita konstrukce, materiálu i zpracování, jednoduchá obsluha i moderní design zaručují uživatelský komfort. Kamna jsou určena na spalování hnědouhelných briket a suchého palivového dříví. Povrchová úprava je kvalitní bílý smalt. 

Horní část sporáku s ocelovou plotnu slouží na vaření a ohřívání jídel. Plotny jsou vyjímatelné pro snadnější čištění. V horní přední části sporáku jsou přikládací a popelníková dvířka s ruční regulací spalovacího vzduchu a prosklená dvířka pečící trouby s teploměrem. V předu upoutá výrazné, chromované madlo k sušení.  Spodní část tvoří smaltovaný kryt, za kterým je umístěný prostorný zásobník paliva. 

Průměr kouřovodu je 120 cm. Vývod kouřovodu je boční, levý. Vnitřek topeniště je vyložen šamotem a vybaven litinovým roštem.

Seznam příslušenství:

  • pečící plechy
  • víko plotny

Nenašli jste v popisku a parametrech vše potřebné, nebo se chcete před výběrem pro jistotu ještě poradit? Neváhejte nám zavolat na 601 170 990 nebo nám zašlete email na info@zahradajezek.cz. Rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy.

PŘIPOJENÍ KRBOVÝCH KAMEN KE KOMÍNU

Kamna se ke komínu připojují pomocí kouřovodů.  Pro výběr vhodných dílů je třeba znát umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupu do komínu v místnosti. Od těchto údajů se odvíjí, jaké díly a v jakých délkách použijete. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřové redukce využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.

Vhodnými díly pro zakončení kouřovodu a jejich připojení na komín jsou zděř nebo přechodku do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí rourových kartáčů.

RYCHLÝ VÝBĚR KOUŘOVODŮ PRO TATO KAMNA (Ø 120 mm)

popis-obrazek-kamna

Kompletní nabídka kouřovodů

PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ SE HODÍ

Kromě kouřovodů, jež jsou pro připojení kamen nezbytné, existuje celá řada příslušenství, které vám topení, údržbu a posezení u kamen zpříjemní. Jak už název napovídá, vysavače studeného popela využijete pro odsátí a vyčistění kamen od popela. Kroky při zatápění si ušetříte, pokud si dřevo k přikládání uskladníte hned vedle kamen v krbovém zásobníku nebo krbovém koši. Během samotného přikládání jistě použijete krbové nářadí.

prislusenstvi-kamna

Kompletní nabídka krbového příslušenství

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sporáky na tuhá paliva
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 118 kg
Produktová řada: Regular
Barva: bílá
Šířka: 92 cm
? Kategorie pro filtrování: Šířka: 90 - 99 cm
Výška: 85 cm
? Kategorie pro filtrování: Výška: 80 - 89 cm
Hloubka: 57 cm
? Kategorie pro filtrování: Hloubka: 50 - 59 cm
? Maximální výkon do prostoru: 7 kW
? Jmenovitý výkon do prostoru: 5 kW
Výměník: Ne
? Celkový výkon (skupina): do 5 kW
? Vytápěcí schopnost (orientační): 83 m3 / 32 m2
? Kouřovod - vývod: boční - levý
Kouřovod - průměr: 120 mm
Palivo: dřevěné brikety, kusové dřevo
Účinnost: 0,77
Trouba: Ano
Rozměry trouby (Š x H x V): 46 x 48,5 x 18,5 cm
Třída energetické účinnosti: A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Alfa Plam se zabývá výrobou topných zařízení spalujících pevná, kapalná a plynná paliva, především pak sporáků. S ročním, stále rostoucím, odbytem více než 160 000 kusů, patří mezi největší výrobce těchto zařízení v Evropě. Všechny produkty společnosti splňují přísné evropské normy dle standartu ISO. V naší nabídce naleznete sporáky z řady Regular na tuhá paliva.