Upozorňujeme, že v důsledku současné situaci může docházet ke zpoždění odesílání objednávek. Dodací doba u skleníků s dostupností "skladem" je z důvodů rozvozových plánů cca 7-14 prac. dní. Děkujeme za pochopení.

Polykarbonátový skleník VITAVIA IDA 1300, PC 4 mm, zelený

Kód: LG564
ZdarmaZdarma 7 222 Kč –11 %
sklenik vitavia ida 1300
7 222 Kč –11 % 6 400 Kč / ks 5 289 Kč bez DPH
NA DOTAZ | 1-4 TÝDNY

Malý hliníkový skleník ke zdi řady IDA š 69 x d 193 cm v zelené barvě, vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů. Prosklení z komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm, jednokřídlé posuvné dveře, 1 x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním.

doprava-na-skleniky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý skleník ke zdi IDA š 69 x d 193 cm z polykarbonátu vám umožňuje maximálně využít i minimální volný prostor na vaší zahradě a výborně poslouží všem začínajícím zahrádkářům, stejně jako již zkušenějším pěstitelům. Skleníky řady IDA jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie - VITAVIA GARDEN LTD. Vyniká kvalitním zpracováním.

Konstrukce skleníku je z kvalitních eloxovaných hliníkových profilů, kdy výrobce poskytuje smluvní záruku 15 let na AL konstrukci. Zasklení skleníku tvoří velmi kvalitní dvoustěnný komůrkový polykarbonát o tloušťce 4 mm MARLON LONGLIFE (výrobce Brett Martin - Velká Británie), nebo SUNLITE (výrobce Palram Německo). Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne. Světelná propustnost desek je cca 80 %, což plně dostačuje pro pěstování květin a zeleniny. Polykarbonát splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem vydaným státním zdravotním ústavem. Můžete si tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví. Smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek.

Smluvní záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím

Osvědčení SZÚ

Smluvní záruka 15 let na AL konstrukci

Obsah balení:

  • jednokřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 61 x 151 cm)
  • AL profily zelená barva
  • plocha skleníku: 1,33 m2
  • prosklení komůrkový polykarbonát 4 mm
  • 1 x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním (do tohoto modelu není možné namontovat automatický otvírač okna)
  • veškerý spojovací materiál

Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo základnu z pozinkovaného plechu (nutno dokoupit). Při stavbě bez zděné podezdívky dokoupení základny určitě doporučujeme. Ke skleníku je možné dokoupit také řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Montáž a doručení skleníku:

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem, který si můžete stáhnou i s ostatními dokumenty v souvisejících souborech. Baleno v papírovém kartonu. 

1) Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max. vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.

2) V případě používání přírodních hnojiv, umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

banner_skleniky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní skleníky ke zdi domu
Záruka: 24 měsíců + prodloužená záruka na vybrané komponenty
Hmotnost: 18 kg
Produktová řada: Ida
Barva: zelená
Šířka: 0,7 m
Hloubka: 2 m
Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát
Materiál konstrukce: eloxovaný hliník
Dveře: jednokřídlé posuvné
Výška dveří: 1,51 m
Šířka dveří: 0,61 m
Ukotvení prosklení: ocelové sponky
Základna přibalena: ne
Zastavěná plocha: 1,33 m2
Prosklení: Polykarbonát 4 mm
Tvar provedení: Ke zdi domu
Tloušťka prosklení: 4 mm
Prodloužená záruka: 15 let na konstrukci
Jéža vypichuje: Nízká cena, Robustnost, Snadná montáž
Střešní okno: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za touto značkou Vitavia stojí tým odborníků, kteří mají jasný cíl, přinést život do všech zahrad světa. Společnost Vitavia Europe byla založena v roce 2013 aby mohla rozšířit své produkty do celé Evropy a USA a přinést tak více života do více zahrad.

Ze sortimentu společnosti Vitavia nabízíme: