Zahradní skleník Volya LLC STRELKA 10 x 3 m, 4 mm + Automatický otvírač + sada těsnění

Kód: VOSTRELKA3_10
+ Dárek
Značka: Volya LLC
38 732 Kč / ks 32 010 Kč bez DPH
Skladem (> 3 ks)

Polykarbonátový skleník STRELKA 10 x 3 m s velmi kvalitně propracovanou, profilovanou konstrukcí. Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám díky kvalitní pozinkované profilované konstrukci a soustavě bočních a střešních vzpěr. Zasklení polykarbonátem 4 mm s UV ochranou. Odolný extrémnímu zatížení a to až 450 kg na m2.

doprava-na-skleniky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polykarbonátový skleník LLC STRELKA 10 x 3 m je vysoký 2,4 m a je vyroben z kvalitní pozinkované konstrukce. Díky své konstrukci do špičky a výztuhám vyniká skleník robustností a odolává extrémnímu zatížení a to až 360 kg/m2  - vhodný i do vyšších oblastí (500 m n. m.). V zimě si už nemusíte dělat starost s odklízením sněhu ze skleníku. Strelku lze postupně v budoucnu nastavovat po 2,1 metrech zakoupením dodatečného prodlužovacího modulu

Zasklení skleníku je tvořeno čirým dutinkovým (komůrkovým) polykarbonátem o tloušťce 4 mm s UV ochranou, který má zvýšené tepelně izolační vlastnosti, oproti běžně prodávaným skleníkům. Polykarbonát splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem vydaným státním zdravotním ústavem. Můžete si tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví. Výhodou je dodatečná možnost instalace střešního okna, které můžete zakoupit v našem e-shopu ZDE.

Řešíte, zda 4 mm nebo 6 mm polykarbonát? 

U 6 mm polykarbonátu samozřejmě skleník disponuje větší celkovou odolností proti vlivům počasí. Zároveň dochází ke zvýšení tepelně-izolačních vlastností, a to zhruba o 20-30 %. Samozřejmostí je ovšem vyšší cena skleníku s 6 mm polykarbonátem, konkrétně cca o 20 %. Pokud ovšem nebydlíte na hřebenech hor, či nepěstujete ve skleníku velmi náročné rostliny, je 4 mm varianta zasklení často dostačující.

vyhody-2dum

Montáž

Ukotvení skleníku je možné dvěma způsoby - zakopání do země či ukotvení na betonový základ. V případě ukotvování do země jsou přesahující "T" profily zasypány do obvodového výkopu v zemi, což znemožní vytržení skleníku z půdy. V případě ukotvování na betonový základ či ztracené bednění je nutné přesahující profily uříznout a následně základový profil pomocí tzv. úhelníkových profilů (nejsou součástí balení) připevnit k podkladu (každý ze zkrácených profilů).

Skleník využívá originálního spojovacího systému a profilů. Na samotnou stavbu skleníku doporučujeme pro dvě osoby vyhrazení alespoň 2 celých dnů. Stavba není nikterak technicky náročná, avšak vzhledem k robustnosti konstrukce, přesnosti řezání polykarbonátu a především pak množství šroubů vyžaduje relativně více času. Návod k sestavení skleníku a návod k montáži střešního okna j naleznete i s ostatními dokumenty v souvisejících souborech.

Necítíte se na montáž skleníku? Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou, naše montážní týmy jsou vám k službám.

Balení

Každá zásilka se skládá z krabice s materiálem, balení profilů se základnou, balení profilů s oblouky a příslušný počet polykarbonátových desek o rozměru 6 × 2,1 m složených do rolí. Jeden kus je vždy použit pro nařezání čelních dílů, další desky se neřežou - jsou určeny k zakrytí oblouků. Součástí balení je též veškerý spojovací materiál, sada silikonového těsnění na okna a dveře a sada silikonového těsnění na čelní oblouk.

banner_skleniky

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleníky typu ,,A"
Záruka: 10 let polykarbonát
Hmotnost: 255 kg
Produktová řada: Strelka
Barva: stříbrná
Délka: 10,5 m
? Délka skleníku (zařazení do kategorie): Extra (od 751 cm)
Šířka: 3 m
? Šířka skleníku (zařazení do kategorie): 300 cm
Výška: 2,4 m
Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát
Materiál konstrukce: pozinkované ocelové profily
Dveře: 2x jednokřídlé na pantech
Prosklení: Polykarbonát 4 mm
Tvar provedení: Hranatá konstrukce
Tloušťka prosklení: 4 mm
Prodloužená záruka: 10 let na PC
Jéža vypichuje: Prostornost, Robustnost
Střešní okno: 2 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Volya LLC je ruským výrobcem, jehož polykarbonátové skleníky patří k nejoblíbenějším zahradním skleníkům nejen v České republice. Všechny polykarbonátové skleníky značky Volya patří do kategorie obloukových skleníků, která se především v posledních letech stala velmi oblíbenou volbou českých zahrádkářů. 

Nejprodávanějším typem je dlouhodobě model 2DUM.
Mezi obloukové skleníky se šířkou 3 metry a délkou 2,4,6 a více metrů patří: 2DUM, Trjoska, Econom, Alfa, Betta.
Obloukovým skleníkem se šířkou 2 metry a různou délkou je Dvushka.
Skleník Strelka je skleníkem s atypickým tvarem a v naší nabídce naleznete šířku 2,6 nebo 3 metru.
Ke skleníkům je dostupná také celá řada příslušenství Volya - střešní okna, těsnění, zavlažování či výztuže.