Zahradní skleník LEGI KALE 3 - 3,14 x 4 m, 4 mm + Sada 4 tyčí na rajčata + teploměr/vlhkoměr

Kód: LG2654
18 120 Kč 14 975 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Robustní obloukový skleník výrobce LEGI KALE 3, 3,14 x 4 m díky masivní pozinkované konstrukci z ocelových trubek zaručuje vysokou odolnost. Zasklení prémiovým britským komůrkovým polykarbonátem 4 mm s UV ochranou. Konstrukce skleníku nevyžaduje stavbu žádných základů. 

doprava-na-skleniky

Detailní informace

Více než 96 % spokojených sousedů

Pro lepší sousedství - udržitelný e-shop

Zboží klidně vraťte
až za 100 let

Už žádná nejistota s případnou reklamací

Detailní popis produktu

Obloukový skleník LEGI KALE 3 3,14 x 4 m z polykarbonátu, výborně poslouží všem zahrádkářům s menší zahradou, stejně tak jako již zkušenějším pěstitelům s většími možnostmi. KALE 3, vám umožní zaručeně dosáhnout skvělých výsledků, bez ohledu na atmosférické podmínky. 

Specifikace

  • obloukový skleník š 3,14 x d 4,00 x v 1,98 m
  • trubková konstrukce 40 x 20 mm
  • polykarbonát tloušťky 4 mm
  • vnitřní plocha 12 m2
  • 2 x dvoudílné dveře s ventilačním oknem - skleník je průchozí
  • barva kovově stříbrná

Konstrukce

Konstrukce je složena z nosných oblouků a spojená podélnými trubkami 20 x 15 mm. Nosné oblouky jsou vyrobeny z galvanicky pozinkované ocelové obdélníkové trubky o průřezu 40 x 20 mm a jsou složeny ze tří samostatných kusů. Jednotlivé profily jsou do sebe zasunuty (obdoba stanové konstrukce, pouze v extrémně masivním provedení). Skleník KALE 3 má zvýšenou hustotu nosných oblouků na pouhých 67 cm od sebe. Díky těmto parametrům vyniká svou odolností a robustnostíPřední a zadní čela skleníku mají dvoudílné dveře, které lze spojit západkou v jeden celek, nebo lze otevřít pouze horní část dveří jako okno. Pokud otevřete horní část dveří na obou koncích skleníku, zajistíte tím pohodlné větrání celého sklenku, aniž by do něj měly přístup děti nebo domácí zvířata. Skleník je průchozí

Polykarbonát

Zasklení skleníku je tvořeno čirým komůrkovým polykarbonátem o tloušťce 4 mm britské výroby MARLON LONGLIFE (výrobce Brett Martin - Velká Británie). Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne. Polykarbonát splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem vydaným státním zdravotním ústavem. Můžete si tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví. Smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím. 

nezavadna_zelenina

zaruka_10let_na_krupobiti

Řešíte, zda 4 mm nebo 6 mm polykarbonát? 

U 6 mm polykarbonátu samozřejmě skleník disponuje větší celkovou odolností proti vlivům počasí. Zároveň dochází ke zvýšení tepelně-izolačních vlastností, a to zhruba o 20-30 %. Samozřejmostí je ovšem vyšší cena skleníku s 6 mm polykarbonátem, konkrétně cca o 20 %. Pokud ovšem nebydlíte na hřebenech hor, či nepěstujete ve skleníku velmi náročné rostliny, je 4 mm varianta zasklení často dostačující. 

Obsah balení

Obsahem dodávky je kompletní skleník = nosná konstrukce o rozměru 3,14 x 4 m (včetně předních i zadních dveří a oken v čelech), veškeré potřebné spojovací prvky + polykarbonátové desky. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy či střešní okno do pláště skleníku.

Montáž

Montáž kostry skleníku z profilů vyžaduje relativně více času. Použitý materiál profilů a způsob jejich spojení – šrouby, vytváří velmi stabilní kostru skleníku. Skleník nepotřebuje žádnou podezdívku, protože konstrukce skleníku je připravena na zapuštění do země do hloubky cca 35 cm. Ukotvení skleníku se provádí zakopáním speciálních koncovek kostry do země do obvodového výkopu v zemi. 
Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem, který si můžete stáhnout i s ostatními dokumenty v souvisejících souborech.

Stavba není nikterak technicky náročná, avšak vzhledem k robustnosti konstrukce, přesnosti řezání polykarbonátu a především pak množství šroubů vyžaduje relativně více času. Pro stavbu skleníku doporučujeme tři osoby.

Necítíte se na montáž skleníku? Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou, naše montážní týmy jsou vám k službám.

Důležitá upozornění

1) Pozor - u tohoto modelu skleníku je nutné přesný rozměr předního a zadního čela svépomocí vyřezat z dodaných polykarbonátových desek podle přiloženého návodu.

2) Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky (i přestože skleník KALE 3 podezdívku nevyžaduje a je možné jej zapustit přímo do země), tak ji vybudujte až po zakoupení skleníku a po postavení ocelové konstrukce skleníku. Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější půdorysné rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.

3) V případě používání přírodních hnojiv, umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

4) Doprava - dodaný balík má atypický tvar vysokého válce na paletě. Při vykládce je nutná asistence.  

 banner_skleniky

Doplňkové parametry

Kategorie: Obloukové skleníky
Záruka: 10 let polykarbonát
Produktová řada: Kale 3
Barva: stříbrná
Délka: 4 m
? Délka skleníku (zařazení do kategorie): Střední (251 - 500 cm)
Šířka: 3,14 m
? Šířka skleníku (zařazení do kategorie): 300 cm, 310 cm a více
Výška: 2 m
? Výška skleníku (zařazení do kategorie): 2 m
Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát
Materiál konstrukce: ocel - pozinkované obdelníkové trubky
Rozteč oblouků: 0,67 m
Síla hliníku/ocelového profilu: 1 mm
Rozměr profilu: 40x20 mm
Dveře: 2x jednokřídlé na pantech
Výška dveří: 1,80 m
Šířka dveří: 0,89 m
Zastavěná plocha: 12,56 m2
Prosklení: Polykarbonát 4 mm
Tvar provedení: Oblouková konstrukce
Tloušťka prosklení: 4 mm
Prodloužená záruka: 10 let na PC, 2 roky na konstrukci
Čelní okno: 2 ks
Čelní okno - rozměry: 89x40 cm
Střešní okno: Lze doobjednat
Způsoby ukotvení: Zakopáním do země, Na pevný základ
Jéža vypichuje: Nízká cena, Robustnost, Snadná montáž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: