Fóliovník SHELTERLOGIC 1,8x1,2 m - 25 mm - 70208EU

Kód: LG1692
ZdarmaZdarma 3 070 Kč –25 %
Fóliovník SHELTERLOGIC 1,8x1,2 m - 25 mm - 70208EU
3 070 Kč –25 % 2 300 Kč / ks 1 901 Kč bez DPH
Skladem (> 3 ks)

Prémiový foliovník s robustní konstrukcí z ocelových trubek od amerického výrobce ShelterLogic. Rozměry 180 x 120 x 183 cm (šířka x délka x výška), zastavěná plocha 2,16 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice kvalitní a pevný foliovník SHELTERLOGIC 70208EU 1,8 x 1,2 m je ideální pro předpěstování sadby nebo prodloužení pěstební sezóny na zahradě. Foliovník je široký 180 cm (přední strana s vstupním otvorem) a 120 cm dlouhý. Zastavěná plocha činí 2,16 m2

Konstrukce

Masivní konstrukci foliovníku tvoří robustní ocelový rám z trubek o průměru 25 mm, které jsou opatřené antikorozní úpravou práškovým lakováním. Prémiová kvalita zaručuje vysokou odolnost proti korozi.

Speciální pěstitelská třívrstvá průsvitná tkanina / PE fólie (hmotnost 155 g/m²) se vyznačuje zcela výjimečným prostupem optimálního množství UV záření, tak potřebného pro pěstování zeleniny. Struktura fólie rovnoměrně rozptyluje spektrum slunečního záření do celé plochy skleníku. Současně funguje jako dobrá tepelná bariéra chránící rostliny před ranním chladem a zároveň v poledních hodinách zabraňuje přehřátí. Spoje plachty jsou vodotěsné. V předu je zipem uzavíratelný vstupní otvor o šířce 1,02 m a výšce 1,57 m. Otvory na přední a zadní stěně zajišťují pohodlné větrání. Součástí balení jsou kotvící šrouby pro správné ukotvení.

nákres

Životnost plachty ShelterLogic

Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 155 g/m2. Samozřejmostí je částečná oboustranná UV ochrana, která chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření. Kvalitní tkanina snižuje riziko protržení, vyznačuje se vysokou pevností, je teplotně stabilní. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i výrazně kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření, místní povětrnostní podmínky, úroveň znečištění ovzduší. Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem ovlivnit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na skleník připevněna v souladu s montážním návodem. Náhradní plachtu na tento přístřešek zakoupíte v našem e-shopu ZDE.

Základy foliovníku

Foliovník je určen ke stavbě na rovnou venkovní plochu bez nutnosti budovat základy. Ověřte si, že vybraná plocha je vhodná pro ukotvení foliovníku pomocí kotvících šroubů, která jsou součástí balení. Správné ukotvení zabraňuje poškození folivníku.

Montáž

Sestavení foliovníku díky jednoduché instalaci zvládne šikovný kutil s pomocníkem díky přiloženému návodu postavit svépomocí přibližně za 1,5 hodiny, následná manipulace s foliovníkem je jednoduchá. Přehledný návod k montáži si také můžete stáhnout v souvisejících souborech.

Dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 130 x 25 x 16 cm o hmotnosti cca 14 kg.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plachtové zahradní skleníky
Hmotnost: 14 kg
Barva: bílá
Délka: 1,2 m
Šířka: 1,8 m
Výška: 1,83 m
Materiál konstrukce: ocelové trubky - průměr 25 mm
Dveře: rolovací plachta
Výška dveří: 1,57 m
Šířka dveří: 1,02 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Garáže, přístřešky, skleníky a venkovní nábytek vyrobený za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Značka si své zákazníky získala díky své dostupnosti, inovativním řešením a odolné konstrukci.

Ze sortimentu společnosti Shelterlogic nabízíme: