Krbová kamna ZVEZDA RETRO

Kód: HO306
ZDARMAZDARMA
Krbová kamna ZVEZDA RETRO
9 040 Kč 7 471 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Krbová kamna ZVEZDA RETRO na nožičkách s výkonem 6 kW a proskleným topeništěm. Vývod kouřovodu - horní. Jsou schopna vytopit prostor o objemu 80 - 110 m3

Detailní informace

Více než 96 % spokojených sousedů

Pro lepší sousedství - udržitelný e-shop

Zboží klidně vraťte
až za 100 let

Už žádná nejistota s případnou reklamací

Detailní popis produktu

Menší krbová kamna ZVEZDA RETRO na nožičkách jsou zaručenou volbou pro všechny, kteří očekávají vysoký výkon, kvalitní provedení a příznivé ceny. Díky své kompaktní velikosti jsou vhodná do menších prostor. Kamna spojují tradiční obdélníkový tvar a klasický design, který zapadne do každého interiéru. 

Specifikace

Materiál na výrobu kamen je kvalitní ocelový plech o síle 2 mmJsou lakována speciálním žáruvzdorným lakem, který odolává vysokým teplotám. Dvířka topeniště jsou opatřena tepelně odolným keramickým sklem, které umožňuje dokonalý výhled na plameny. 

Průměr kouřovodu je 130 mm. Vývod kouřovodu je horní a na výstupu z kamen je přidána kouřová klapka pro regulaci spalin. Vnitřek topeniště je vyložen šamotovými cihlami a vybaven litinovým roštem

Připojení krbových kamen ke komínu

Kamna se ke komínu připojují pomocí kouřovodů.  Pro výběr vhodných dílů je třeba znát umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupu do komínu v místnosti. Od těchto údajů se odvíjí, jaké díly a v jakých délkách použijete. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřové redukce využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.

Vhodnými díly pro zakončení kouřovodu a jejich připojení na komín jsou zděř nebo přechodku do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí rourových kartáčů.

Rychlý výběr kouřovodů pro tato kamna (průměr 130 mm)

Kompletní nabídka kouřovodů

Příslušenství, které se hodí

Kromě kouřovodů, jež jsou pro připojení kamen nezbytné, existuje celá řada příslušenství, které vám topení, údržbu a posezení u kamen zpříjemní. Jak už název napovídá, vysavače studeného popela využijete pro odsátí a vyčistění kamen od popela. Kroky při zatápění si ušetříte, pokud si dřevo k přikládání uskladníte hned vedle kamen v krbovém zásobníku nebo krbovém koši. Během samotného přikládání jistě použijete krbové nářadí.

prislusenstvi-kamna

Kompletní nabídka krbového příslušenství

Balení a způsob doručení

Produkt vám doručíme paletovou přepravou a bude zabalen tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Přepravce doručí produkt k prvním uzamykatelným dveřím. Samotná kamna budou nejčastěji zabalena v ochranném dřevěném rámu a umístěna na půlpaletě. V jiném případě jsou kamna připevněna páskou k půlpaletě, omotána strečovou fólií a uvnitř i vně vyplněna kartonem. Pokud máte ke kamnům objednány i jiné produkty, budou vám doručovány v samostatném balíku (bez dalších nákladů). 

Co o kamnech ZVEZDA říkají zákazníci

,,Musím poděkovat, všechno bylo doručeno podle přání, jsem spokojen." (AT)

,,Kamna máme na chatě a jsme spokojení. Kamna přišla v pořádku a opravdu rychle." (K)

Potřebujete poradit s výběrem kamen? Přečtěte si našeho rádce.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Typ kamen: Krbová kamna
Barva: šedá
Šířka: 49 cm
Výška: 75 cm
Hloubka: 42 cm
? Parametr pro filtrování: Šířka: 40 - 49 cm
? Parametr pro filtrování: Hloubka: 70 - 79 cm
? Celkový výkon (skupina): 5 - 7 kW
? Maximální výkon do prostoru: 8 kW
? Jmenovitý výkon do prostoru: 6 kW
Výměník: Ne
? Vytápěcí schopnost (orientační): 90 - 110 m3
? Kouřovod - vývod: horní
Kouřovod - průměr: 130 mm
Palivo: dřevěné brikety, kusové dřevo
? Externí přívod vzduchu: Ne
Maximální délka polena: 32 cm
Hmotnost: 55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

VS - Metal Company Co. je bulharskou společností a je jedním z největších výrobců kamen a krbů v jihovýchodní Evropě. Společnost je založena na principech vysoké kvality, šířky nabídky a přijatelných cen. Již od počátku je značka Zvezda spojena s vysokou kvalitou produktů a služeb. Hlavní devizou kamen a sporáků Zvezda v naší nabídce je jejich vysoký výkon za v našem prostředí velmi nízké ceny.

Kamna Zvezda v našem sortimentu:

  • Krbová kamna - klasická plechová kamna. Modely s troubou či plotýnkou
  • Kamna s výměníkem - kamna určená k připojení na topnou soustavy. Výkonný výměník až 16 kW.
  • Kamna s troubou - modely s vestavěnou troubou k přípravě pokrmů
  • Sporáky na tuhá paliva - modelová řada Classic v různých nejen barevných kombinacích