Podzimní trávníkové hnojivo AGRO 10 kg

Kód: ZF000346
Prodejna Plzeň
Značka: Agro
369 Kč / ks 305 Kč bez DPH
Expedice do 24 hodin (> 3 ks)

AGRO Podzimní trávníkové hnojivo podporuje lepší vyzrávání trávníku před zimou, zvyšuje odolnost proti vymrzání a vůči suchu, snižuje riziko napadení houbovými chorobami, udržuje travní porost kompaktní a odolnější vůči sešlapu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Granulované kombinované hnojivo pro podzimní přihnojování všech typů travních ploch lze také použít v okrasné zahradě na přihnojení okrasných dřevin, ovocných stromů a keřů (maliny, ostružiny, rybíz, angrešt apod.). Díky zvýšenému obsahu draslíku podporuje vyzrávání rostlinných pletiv a tvorbu zásobních látek před zimou. Obsažený hořčík výrazně podporuje fotosyntézu, a síra je nezbytná pro tvorbu bílkovin.

V neposlední řadě zvyšuje odolnost proti vymrzání a jiným stresovým faktorům, snižuje riziko napadení houbovými chorobami. Obsahuje vysoký podíl hořčíku pro sytě zelenou barvu trávníku a vysoký podíl síry nezbytné pro růst a zdravý vzhled trávníku.

Obsah: dusík–fosfor–draslík (6-8-20)+7,3% hořčíku+síru nižší podíl dusíku udržuje travní porost kompaktní a odolnější vůči sešlapu hnojivo je také vhodné pro okrasné dřeviny balení 10 kg vystačí na 500 m2.

Balení: 10 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Hmotnost: 10 kg
Materiál: Granulát
Balení: 10 kg
Období aplikace: Podzim
Určeno pro: trávník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: